• Главная
  • Із 1 січня до 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці громадян 2000 р.н. Кременчука та Кременчуцького р-ну
09:51, 6 января 2017 г.

Із 1 січня до 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці громадян 2000 р.н. Кременчука та Кременчуцького р-ну

З 1 січня до 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці  громадян 2000 року народження Кременчука та Кременчуцького р-ну  Полтавської області. Зокрема, явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Кременчука та Кременчуцького  району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою Кременчук, вул. Г.Жадова, б.6 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці.

Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 26 січня 2017 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військкомат #призов #приписка #дільниця
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...