• Главная
  • Особливості оформлення закордонного паспорта для громадян віком до 18 років
13:55, 16 января 2017 г.

Особливості оформлення закордонного паспорта для громадян віком до 18 років

Оформити закордонні паспорти для громадян України є можливим у любому відділі ДМС або ЦНАП незалежно від реєстрації місця проживання, де встановлене необхідне обладнання.

З переліком документів, які необхідно надати для оформлення закордонних паспортів можна ознайомитися на офіційному сайті ЦНАП м. Кременчука – послуга 56-11. При зверненні з метою оформлення закордонного паспорту  для неповнолітньої особи потрібно взяти до уваги наступну інформацію  щодо подання особою свідоцтва про народження чи паспорта громадянина нового або старого зразка:

Діти до 14 років подають оригінал свідоцтва про народження.

Діти від 14 до 16 років подають свій паспорт у формі ID картки. Але потрібне обладнання для оформлення паспортів нового зразка встановлено не у всіх містах та районах України.На сьогодні з 594 територіальних підрозділів ДМС укомплектовано робочими станціями лише 297 підрозділів (інформація розміщена на офіційному сайті ДМС за посиланням).

Враховуючи зазначене, для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особі віком від 14 до 16 років, місце проживання якої зареєстровано або знято з реєстрації/відсутнє та яка фактично проживає на території обслуговування територіального підрозділу ДМС, який не обладнано робочими станціями, подання паспорта громадянина України з 14 років невимагається, достатньо надати оригінал свідоцтва про народження. Якщо ж обладнання встановлене, спочатку особі необхідно отримати паспорт громадянина України у формі ID - картки, а лише потім подавати  заяву на оформлення паспорта для виїзду закордон.

Якщо особі вже виповнилося 16 років, то для оформлення закордонного паспорта потрібно надати оригінал паспорта громадянина України, незалежно якого зразка був отриманий паспорт – у формі ID-картки або книжечки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ЦНАП #закордоннийпаспорт #idкартка
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...