• Главная
  • Полтавський “Домінік” оштрафують за відсутність шоколаду у “Драже в шоколаді”
13:40, 26 января 2017 г.

Полтавський “Домінік” оштрафують за відсутність шоколаду у “Драже в шоколаді”

Полтавський “Домінік” оштрафують за відсутність шоколаду у “Драже в шоколаді”. Кондитери вкривали солодощі глазур’ю, а продавали, як вкриті шоколадом, про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Як виявилося під час розслідування, ПАТ «Полтавакондитер» поширює неправдиві відомості про склад цукерок «Драже Мигдаль у шоколаді від Домінік» та «Драже Фундук у шоколаді від Домінік», оскільки в цих солодощах не виявилося шоколаду.

Як зазначають фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія», харчовий продукт, який у своєму складі містить какао терте, цукор, еквіваленти какао-масла, молочні продукти та харчові добавки, але не містить какао-масла, не може називатися «шоколадом».

Як зазначається у вимогах ДСТУ 3924:2014 «Шоколад. Загальні технічні умови» має містити у своєму складі какао-масло, проте драже «Мигдаль в глазурі», загорнутий у обгортку «Драже Мигдаль у шоколаді від Домінік», виготовлений відповідно до вимог ДСТУ 4228:2003 «Драже. ЗТУ», згідно з яким не містить  у своєму складі какао-масла. Тому “драже у глазурі” і “драже в шоколаді” є різними продуктами і мають різні споживчі властивості.

Через введення у оману споживачів та надання інформації, яка може вплинути на придбання товарів, у Полтавському облтервідділенні Антимонопольного комітету України вирішили оштрафувати порушників на суму 34 тисячі гривень.

Керувалися антимонопольники Законом України «Про захист від недобросовісної конкуренції» (ст. 15-1).

ПАТ «Полтавакондитер» визнало порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Домінік #шоколад #глазур #штраф #АМКУ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...