• Главная
  • Облавтодорівці Полтавщини хочуть побудувати під Кременчуком новий міст через Дніпро
11:02, 31 января 2017 г.

Облавтодорівці Полтавщини хочуть побудувати під Кременчуком новий міст через Дніпро

Облавтодорівці Полтавщини хочуть побудувати під Кременчуком новий міст через Дніпро.

За словами кременчуцьких депутатів Олександра Головача, Олександра Калашника та мера Віталія Малецького, замість того, щоб відбудувати головну транспортну жилу, що з’єднує правий і лівий берег Кременчука, і через яку йдуть основні транзитні транспортні потоки, облавтодорівці хочуть побудувати новий міст, з’єднавши «чисте поле з в’їздом у Горішні Плавні”.

За словами мера Віталія Малецького,  новий міст має з’явитися за 10 кілометрів від Кременчука біля села Чикалівка в напрямку на в’їзд  у Горішні Плавні. Але це не вирішить проблеми Кременчука, жителі якого мешкають на обох берегах, і через яке проходить кілька важливих трас.  

Як йдеться у зверненні Олександра Головача, який зачитав Олександр Калашник, обласні дорожники мабуть визначили місце біля Горішніх Плавнів, коли дивилися на русло Дніпра на карті в себе в кабінеті, а не виходячи з реальних проблем.

З огляду на те, що Кременчуку вже кілька разів виділялися кошти на ремонт і оновлення Крюківського мосту, зважаючи на те, що в нього вже є розроблена документація, хоч і не затверджена, через зміни Кабміну, відсутність достатнього фінансування та ряд інших чинників, кременчуцькі депутати звертаються до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, щоб розібратися з цією проблемою.

- Ми пропонуємо вжити необхідні заходи щоб закінчити такі експерименти, які хочуть провести з мостобудівництвом в нашому регіоні і, в першу чергу, розглянути питання будівництва мосту у Кременчуці, - йдеться у запиті.

28 із 33 кременчуцьких депутатів підтримали це звернення. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#міст #будівництво #новий #ремонт #звернення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...