Кременчужанам вільно долучатися до проекту відновлення Успенського собору на центральній площі міста

Міська рада розгляне всі пропозиції щодо внесення змін до детального плану території центральної частини міста, які обумовлюють будівництво Успенського собору.

Зауваження та пропозиції від громадян приймаються від 28 квітня до 31 травня 2017 року у міськвиконкомі за адресою: площа Перемоги, будинок 2, каб. 219.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані у межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів й правил.

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 реґламентовано верстви населення, що вони можуть надавати своїх пропозицій щодо цього проекту. Це, по-перше, всі повнолітні дієздатні особи, які проживають на території міста. Також буде прийнято пропозиції від органів самоорганізації населення, народних депутатів України, депутатів міської ради.

Більш детально із графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на сторінці управління містобудування та архітектури, у розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» офіційного сайту міської ради, й у самому управлінні містобудування та архітектури, площа Перемоги, будинок 2, каб. 222, у робочі дні з 09.00 до 16.00.

За матеріалами прес-центру Кременчуцької міської ради.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов