31 июля состоится очередная сессия Кременчугского городского совета

XXII сессия городского совета VI созыва состоится 31 июля 2012 года в 10 часов. Вчера глава города Олег Бабаев подписал об этом соответствующее распоряжение. Вашему вниманию предлагается список вопросов, которые будут обсуждаться на этом заседании.

1. Про нагородження почесним знаком «За заслуги перед містом». 

2. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.
3. Про уточнення показників міського бюджету в частині розподілу видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища по заходах на виконання програми охорони довкілля в м. Кременчуці.
4. Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради від 22.06.2012 № 611, від 06.07.2012 № 628, від 06.07.2012 № 629, від 06.07.2012 № 674, від 06.07.2012 № 675.
5. Про прийняття міжбюджетних трансфертів на 2013 рік від Кременчуцької районної ради.
6. Про затвердження Міської програми по збереженню фонду захисних споруд цивільної оборони, що стоять на балансі підприємств комунальної форми власності міста Кременчука на 2012 рік. 
7. Про надання ПрАТ «Крюківбудтехмонтаж» розстрочки по сплаті пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кременчука.

8. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 31 січня 2012 року « Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука « Турбота» на 2012
рік» та затвердження Положення про організацію навчання інвалідів в вищих навчальних закладах міста Кременчука за рахунок коштів міського бюджету.
9. Про створення дошкільного навчального закладу ( ясла – садок) № 5 Кременчуцької міської ради Полтавської області та затвердження статуту.
10. Про надання згоди на прийняття Кременчуцької спеціалізованої школи- інтернату Полтавської обласної ради до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука Полтавської
області.
11. Про визначення орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці.
12. Про визначення орендної плати за будівлі та споруди по вул.О.Халаменюка , 10-А в місті Кременчуці. 
13. Про надання згоди на списання основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.
14. Про надання згоди на відкриття кредитної лінії міському комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення « Міськсвітло».
15. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 березня 2010 року «Про припинення діяльності дочірнього підприємства «Т-Сервіс» комунального підприємства « Теплоєнерго».
16. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 29 березня 2011 « Про затвердження міської Програми « Охорона тваринного світу та регулювання чисельності бродячих та безпритульних тварин в
м. Кременчуці на 2011 – 2015 роки».
17. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 квітня 2011р. «Про затвердження Програми з виявлення, локалізації та ліквідації карантинних бур’янів у м. Кременчуці на 2011-2015 роки».
18. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука квартири № 93 у будинку № 63/62 по вул. Красіна в м. Кременчуці.
19. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Кременчука квартири № 2 будинку № 48 по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова у м. Кременчуці.
20. Про створення постійної комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках міста Кременчука.

21. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 60 по набережній лейтенанта Дніпрова з балансу КГЖЄП «Крюківське» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку « Дніпрова,60»
22. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж.
23. Про надання чи відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду громадянам в м. Кременчуці.
24. Про продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду громадяна  в м. Кременчуці.
25. Про продовження строку дії дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення гр.П’янову О.П. в м. Кременчуці.
26. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в оренду в м. Кременчуці.
27. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки юридичній особі в оренду в м. Кременчуці.
28. Про продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в оренду в м. Кременчуці.
29. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці.
30. Про припинення права користування земельними ділянками.
31. Про припинення дії пункту рішення міської ради.
32. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.
33. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду фізичним і юридичним особам в м. Кременчуці.
34. Про внесення змін до рішень міської ради щодо оформлення земельних ділянок в м. Кременчуці.
35. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м. Кременчуці.
36. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для продажу в м. Кременчуці.
37. Про внесення змін до рішень Кременчуцької міської ради.
38. Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Науковий центр еколого-соціальних досліджень».
39. Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Міськоформлення».
40.Про розгляд протесту прокурора на п. 12, 13 рішення Кременчуцької міської ради VI скликання від 27 грудня 2011 року «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок».
41. Різне.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
2 просмотра в марте
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
Через 5-7 років у Кременчуці станеться апокаліпсис системи водопостачання. Але міський голова разом зі своєю депутатською більшістю, замість капітальної заміни мережі водопостачання, виділяє кошти на гульбища з горілкою та млинцями, та на розповсюдження агітації за себе.    Чи збільшилися втрати через зношеність  мереж водопостачання, цікавилася опозиційна депутатка Оксана Піддубна сьогодні на відкритих громадських обговореннях з приводу підвищення тарифів...
Общество
ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що 26.03.2019 з 06.00 год. до 18.00 год. у зв'язку з проведенням ремонту трансформаторних підстанцій та повітряних електромереж на ТП-27 буде відключено електропостачання за наступними адресами: вул.Хорольська, 32-61; Переяслівська, 83-116; Сумська, 70-101; Підгірна, 5-32; Піщана, 17-25; Криворудна, 8-18;  пров. Піщаний, 4-27; Бригадирівський, 2-23;  Миргородський, 2-17; Кар'єрний, 2-25; Козачий, 2-25;  Брюсова, 5-8;  Бон...
Культура
23 марта во дворце культуры «Дормаш» состоялся Всеукраинский фестиваль "Dance time". Участие в нём принимали детские творческие коллективы Полтавской и Кировоградской областей. Огромное количество юных танцоров выступили на сцене фестиваля. Ребята разного возраста соревновались в различных номинациях: современная хореография, эстрадный танец, детская хореография, бальная хореография, стилизация народного танца, Street dance, классический танец и другие. Вы...
Криминал
На выходных в Кременчуге пропал автомобиль Geely. После получения ориентировки от владельца автомобиля, правоохранители приступили к поискам пропажи, и через некоторое время машина была найдена. Выяснилось, что автомобиль угнал 34-летний ранее судимый гражданин. Он отправился на чужой машине к своим родственникам в Козельщину, где позже Geely и был найден. Об этом сообщает пресс-центра Кременчугского городского отдела полиции.
Общество
Накануне Дня Нацгвардии Украины (26 марта) 160 бойцов Кременчугского батальона Национальной гвардии Украины под звуки духового оркестра прошли торжественным маршем по центральной улице Кременчуга. Этот марш посвящён пятой годовщине со дня создания Национальной гвардии Украины. Первый заместитель городского головы Владимир Пелипенко поздравил военнослужащих части 3059. От имени городского головы Виталия Малецкого, Кременчугского городского совета и исполнит...
Общество
У грудні 2018, водій автобуса, що рухався за маршрутом «Київ-Суми», у Чорнухинському районі Полтавської області, виїхав на узбіччя. Як встановила прокуратура Полтавської області, водій порушив правила дорожнього руху, що призвело до перевертання маршрутки та спричинення 3 потерпілим тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості. У салоні маршрутного таксі перебувало 16 пасажирів, троє з потерпілих отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості....
Общество
Национальный институт США провел исследование и выяснил, в каких странах и в каком возрасте приходит старость. Украина в списке долгожителей оказалась на 179 месте из 195 стран. Во всём мире в среднем люди стареют к 65 годам, а украинцев стариками считают уже в 57-летнем возрасте. Основные причины – плохая медицина, особенно профилактика болезней, а также бедность. Бедняки чаще чувствуют себя несчастливыми, они озлоблены и раздражены, получают негативные э...
Общество
Бути чи не бути лосю у червоній книзі, вирішують у суді. Мінекології відстоює долю тварини.  Міністерство екології та природних ресурсів України вступилося за лосів України. Окружний адміністративний суд м.Києва скасував наказ про занесення лося європейського до Червоної книги.  Мінекології просить журналістів висвітлювати резонансний судовий процес, про це повідомляють на офіційному сайті.
Общество
Залишок коштів від монетизованої субсидії можна витратити на власні потреби Про це повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Кошти, які залишаються у субсидіантів через економію ресурсів, залишатимуться споживачам на власні потреби. Він пояснив, що наразі кошти видаються споживачам, які отримують субсидії: – Я вірю в сумління людей. Якщо людина отримала 1700 грн монетизованої субсидії, а спожила ресурсів на 1200-1300 грн, то решта залишається людині н...
Новости по теме