Подвір’я сімейного відпочинку з’явилося на Молодіжному (ФОТО)

Подвір’я сімейного відпочинку з’явилося на Молодіжному. Цей проект призваний  згуртувати спільним відпочинком усіх жителів мікрорайону, від дорослих до малих. У його створенні немалу роль відіграла фінансова підтримка Британської Ради в Україні.

У цьому році до організації конкурсу соціальних проектів і програм недержавних неприбуткових організацій, який за традицією проводиться міською владою, приєдналася і Британська Рада в Україні. Бюджет конкурсу становив двісті тисяч гривень.

Кошти міського бюджету направлялися тільки громадським організаціям, а Британська Рада в Україні допомагає фінансово активним громадянам, які бажають реалізувати свої сміливі проекти.

Авторами проекту «Подвір’я сімейного відпочинку» є Лариса Скороходова та Наталя Гриценко. Їм вдалося реалізувати свою мрію завдяки сусідам. Вони одержали перемогу у конкурсі, який проводився у цьому році.

Відзначили ж його відкриття  всією громадою мікрорайону справжнім спільним відпочинком.  Розташоване це місце на вулиці Козацькій, 138.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов