Серед наречених Полтавщини стає популярним експрес-одруження

З травня місяця, а саме тоді почав діяти в Полтаві та Кременчуці пілотний проект Мін'юста України «Шлюб за добу», та донині на Полтавщині двісті дві пари наречених скористалися цією послугою.

Проект «Шлюб за добу» дає можливість нареченим самостійно обрати дату, час та місце реєстрації шлюбу.

Як повідомив начальник територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко, загалом за допомогою цього проекту одружилося понад чотириста молодят, з яких сто тридцять дві пари з Полтави та сімдесят із Кременчука. В перший же місяць дії проекту у Полтавській області послугою «Шлюб за добу» скористалися сорок вісім наречених.

Для того, аби скористатися такою послугою, треба:

1. Звернутися до організатора шлюбної церемонії.

Місце розташування у Полтаві -  Полтавський міський будинок культури або Полтавська державна аграрна академія; а у Кременчуці - Центр культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік» ПАТ «Укртатнафта».

2. Обрати час і місце проведення реєстрації шлюбу;

3. Укласти відповідний договір з організатором;

4. Прийти на весілля.

На сайті Головного територіального управління юстиції розміщена контактна інформація про організаторів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов