«Зі мною твердіє» - на Полтавщині оштрафували за рекламу з легкою еротикою

На Лубенщині будівельний комбінат оштрафували за замовлення еротичної реклами.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів оштрафувала у Полтавській області комбінат будівельних матеріалів, який розповсюджував дискримінаційну рекламу. Мова йде про банер із зображенням напівоголеної дівчини. Про це повідомила прес-служба Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України.

Настя Мельниченко на своїй сторінці уFacebook опублікувала світлину з такою рекламою ще 14 травня та повідомила, що банер наліпили у Лохвиці.

Уповноважений з прав людини, перевіривши цю інформацію, зробила висновок - реклама дискримінаційна. Як йдеться у повідомленні, за наслідками моніторингу, на Полтавщині виявлено зовнішню рекламу будівельних матеріалів із написом «Комбінат будівельних матеріалів пропонує залізобетонні конструкції «Бетон товарний 1575 грн/м³. Зі мною твердіє». На банері  була фотографія напівоголеної дівчини. Світлина якої нічим не пов’язана з залізобетонними конструкціями та бетоном, що рекламуються.

Як з’ясувало інтернет-видання «Полтавщина», для банера використали стокову світлину. Її автором є московський фотограф Андрій Аркуша. Купили виконавці реклами зображення чи використали безкоштовно - невідомо.

За результатами реагування Уповноваженого з прав людини, Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів застосувала штрафні санкції до рекламодавця - ТОВ «Лубенський комбінат будівельних матеріалів». Порушення виявлено за статтями 7 та 8 Законодавства України «Про рекламу». Замовник має сплатити кошти у розмірі п’ятикратної вартості розповсюдження реклами відповідно до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов