• Головна
  • У Кременчуці розглянуто питання щодо патронату над дитиною
14:10, 14 грудня 2017 р.

У Кременчуці розглянуто питання щодо патронату над дитиною

У Кременчуці розглянуто питання щодо патронату над дитиною, фото-1

У Кременчуці розглядають можливість надання нової послуги виховання дитини, а саме – патронату над нею.

Як відмітила Ольга Усанова,  відповідно до Закону України від 26 січня 2016 року № 936-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» у 2016-2018 роках, як експеримент, запроваджується послуга патронату над дитиною.

Патронат над дитиною – тимчасовий догляд, виховання та соціально-психологічна реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Мета патронату над дитиною – забезпечення та захист прав дитини, котра через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом зі своїми батьками або іншими законними представниками. Перебування дитини в патронатній родині є тимчасовим.

У Кременчуці наразі створено прийомні родини, в яких виховуються діти з певним статусом: позбавлені батьківського піклування, діти-сироти тощо.

На відміну від прийомних родин  в патронатній сім`ї  можуть перебувати діти, котрі мають батьків або законних представників, але в даний час вони потрапили в складні життєві обставини. 

Заступник міського голови Ольга Усанова доручила керівнику Кременчуцького міського центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді Олені Цирюлік – провести певний аналіз потреби запровадження патронату над дитиною та визначитися з кількістю дітей, які наразі перебувають в соціальних установах і можуть стати учасниками пілотного проекту.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Нагадаємо, що на Полтавщині можна здійснювати патронат над дитиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#послуга #виховання #дитина #патронат #закон #патронатнийвихователь #мета #патронатнасім'я #прийомніродини #пілотнийпроект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...