• Главная
  • У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото)
15:00, 25 декабря 2017 г.

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото)

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-1

24 грудня в Кременчуці відбулася урочиста передача Вифлеємського Вогню Миру, привезеного напередодні пластунами з Відня.

Передача Вифлеємського Вогню Миру – міжнародна скаутська акція, котра проходить кожного року, до святкувань Різдва Христового. Ця акція полягає у поширенні символічного вогню, який запалили на місці народження Ісуса Христа. В Україні Вогонь Миру передають скаути з організації Пласт.

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-2

Започаткована ця акція в 1988 році, а український пласт офіційно почав передавати Вогонь з 1998 року.

Вифлеємський Вогонь Миру це свічка, котра запалюється у Вифлеємі, місці де народився Ісус Христос. Цей символічний вогонь є символом добробуту, віри, любові, миру та злагоди.

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-3

Перед тим як добратися до Кременчука Вифлеємський Вогонь пройшов шлях: Вифлеєм – Австрія – Польща – Україна (Київ) – Кременчук.

Цього року пластуни, як і в минулі роки, завітали до Кременчуцького обласного госпіталю для ветеранів війни, розташованому по вулиці Ігоря Сердюка 23/1, а також Центральної міської дитячої бібліотеки, котра знаходиться по вулиці Соборна, 12/16, куди принесли Вогонь Миру.

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-4

Окрім цього, вони завітали у Кременчуці й до каплиці Успіння Матері Божої, костелу Святого Йосифа та Храму ікони Божої Матері «Усіх скорботних Радість».

З самого початку госпіталю цей Вогонь приносили троє пластунів, потім семеро, а в цьому році їх було набагато більше.

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-5

Свічку, котра приймала, цей благословенний вогонь, госпіталю привезли з Німеччини. Окрім того, така свічка є тільки у госпіталя та Філарета, патріарха всієї України.

Скаути, перед тим як передати вогонь госпіталю для ветеранів війни, проспівали традиційну пісню «Пісня Вифлеємського Вогню Миру».

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ З МІСЦЯ ПОДІЇ ДИВІТЬСЯ ТУТ.

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-6

Окрім того, до пластунів приєдналися українська православна церква київського патріархату та частина вищого проводу дитячого центру «Духовна застава», які також привітали зі святами та подарували віршовані рядки та колядку.

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-7

Начальник госпіталю Литвиненко Микола Миколайович подякував за принесений до них скаутами Вогонь Миру, а також виразив сподівання на те, що цей символ принесе мир у дім та Україну, а також добро для людей, які перебувають на лікуванні.

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-8

«Пісня Вифлеємського Вогню Миру» звучала й у дитячій міській бібліотеці перед передачею цього символу.

Українська православна церква київського патріархату та частина вищого проводу дитячого центру «Духовна застава» також привітали і колектив, друзів та читачів дитячої бібліотеки.

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-9

Директор центральної міської дитячої бібліотеки Вологодська Ірина Валеріївна подякувала їм та побажала злагоди, добробуту та всього найкращого.

Окрім того, слухачі Безкоштовних Курсів Української Мови в Кременчуці та представник Руху Захисту Української Мови показали гостям Різдвяну виставу, під час якої виконали колядку «Ой, радуйся, земле» та водили «козу».

У Кременчуці пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру (фото), фото-10

Заключною нотою цієї вистави стала пісня «Щедрик» та привітання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вифлеємськийвогоньмиру #пластуни #скаути #акція #пласт #організація #православнацерква #свічка #вогонь #символ #госпіталь #бібліотека
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...