У Кременчуці відбудеться відкриття виставок митців міста

Сьогодні, 28 грудня, о 15 годині в Кременчуцькій міській художній галереї відбудеться виставка живописних робіт митців нашого міста.

Художниця Ліана Рязанова-Мартінес представляє олійний живопис в стилі абстрактного експресіонізму «Місто К» – місто в якому кожен має право бути, розвиватись, самовдосконалюватись та презентувати власний світ уяви. Ліана учасниця виставок та проектів з інтуїтивного живопису, музично- художніх перформансів тощо.

Добірка полотен з фондів художньої галереї на зимову тематику «Зимовий настрій» представлена на мольбертах в малій залі. В центрі зали – коло для творчих зустрічей, майстер-класів, цікавих лекцій.

Гості виставки побачать тут монохромні колорити стриманої зими плеяди талановитих авторів: Володимира Яковлева, Шалве Корідзе, Святослава Ремчукова, Миколи Збираника, Олега Леонова, С. Новікова, Миколи Руденко, Ірини Ніконенко.

На стендах та в малій залі діє виставка дитячих робіт «Свято Святого Миколая та Різдво Христове» за участі КДХШ імені Литовченка, МШ «ОКО», студії «Хеппі Арт».

Окрім цього, також виставлена одна картина-переможець «Святвечір» Бориса Сердюка. Ця картина перемогла на всеукраїнському конкурсі «Різдво 2016» в Києві.

Виставку полотен живою музикою супроводжуватиме Максим Карюк, граючи на саксофоні.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов