Граничні ціни для препаратів програми «Доступні ліки» визначено

2 січня Міністерство охорони здоров’я України опублікувало Реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби для участі в урядовій програмі «Доступні ліки».

Отож, для участі в цій програмі до 11 січня включно виробники та імпортери лікарських засобів повинні подати заяви їх торгових препаратів. 

На початку лютого Міністерство затвердить новий перелік препаратів програми «Доступні ліки».

Новий реєстр «Доступних ліків» містить двадцять три міжнародних непатентованих найменувань.

Фармацевтичні компанії після встановлення граничних цін на лікарські засоби матимуть додатково п’ять днів, щоб знизити свої цінові пропозиції і таким чином поповнити список препаратів, які відшкодовуватимуться на сто відсотків за державний кошт.

Окрім того, на тридцять відсотків зросте споживання безоплатних лікарських засобів в упаковках.

Реєстр ліків, які відшкодовуються державою за урядовою програмою «Доступні ліки» переглядається двічі на рік – у лютому та липні.

Із орієнтовною хронологією введення в дію оновленої редакції реєстру лікарських засобів можна ознайомитися за посиланням.   

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов