В Україні подорожчають сигарети

Як прогнозують в Українському центрі контролю над тютюном, із 1 січня акцизи на сигарети зростуть на тридцять відсотків, а тому ціни на сигарети зростуть приблизно на шість гривень. Середня вартість пачки становитиме двадцять дев’ять-тридцять гривень.

Відповідно до Угоди про асоціацію, Україна повинна поступово збільшити ставку акцизу на сигарети до дев’яносто євро за тисячу штук. Минулого року цей податок у нашій країні досяг лише двадцять один євро. Отож, до потрібного рівня Україна дійде до 2024 року, якщо піднімати податок щорічно.

Окрім того, очікується скорочення продажі сигарет до сорока мільярдів з нинішніх сімдесяти трьох мільярдів. За досвідом інших країн, доходи в бюджет не скоротяться, а зростуть до ста мільярдів гривень на рік.

Цього року вперше в Податковому кодексі України прописується підвищення акцизів відразу на сім років вперед, а не на рік вперед, як було раніше.

У 2018 році підвищення акцизів принесе до бюджету п’ятдесят мільярдів гривень, що на десять мільярдів більше за минулий рік.

Як вважають в Українському центрі контролю над тютюном, подорожчання сигарет зменшить обсяги продажів сигарет на триста мільйонів пачок.

Із 2008 року в Україні підвищується акциз на сигарети – за дев'ять років вартість пачки сигарет зросла в двадцять разів. Акциз на сигарети в Україні розраховується в гривнях, а не в євро, як на інші товари, тому посилення податків частково з'їдає інфляція.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
130 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов