Як змінилася процедура реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік

До Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання внесено зміни.

Учні та студенти закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіти та складають ДПА у формі ЗНО, до закладів освіти, в яких вони навчаються, подають комплект реєстраційних документів.

Керівники закладів після отримання цих документів сформують список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Далі керівники закладів в установлені строки надсилають список осіб та комплекти документів до регіонального центру чи передають наручно. Сертифікати ЗНО в індивідуальних конвертах таким учням надішлють за адресою закладу освіти, де вони навчаються.

Випускникам минулих років та особам, які не проходять ДПА у формі ЗНО, сертифікати надішлють за адресою, яка зазначена під час реєстрації.

Що стосується норми можливості подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта громадянина України для реєстрації в зовнішньому незалежному оцінюванні особами, котрим станом на 1 вересня не виповнилося шістнадцять років, що передує року їх участі в ЗНО, то її вилучено. Відбулися ці зміни згідно з діючим законодавством, адже паспорт громадянина України особа отримує з чотирнадцяти років.

Особи, які повноважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації, але мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО в додатковий період – із 3 до 21 травня. Попри це такі особи можуть обрати лише ті предмети, результат яких їм буде зарахований як оцінка ДПА.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
43 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов