Як правильно обрати предмети на ЗНО 2018 року для вступу у ВНЗ

Перед обранням дисциплін на зовнішнє незалежне оцінювання кожному вступнику необхідно перевірити перелік конкурсних предметів, які визначено на обрану ним спеціальність у правилах прийому вищих навчальних закладів.

Цього року Міністерством освіти і науки встановлено типовий перелік предметів на ті конкурсні пропозиції, де є бюджетні місця. Два предмети є фіксованими, а третій абітурієнт обирає сам з двох альтернативних варіантів.   

За допомогою переліку предметів на конкретну спеціальність, що знаходиться в правилах прийому, оприлюднених вишами на своїх сайтах, кожен вступник зможе визначити найбільш прийнятну для нього комбінацію предметів залежно від обраної спеціальності.

Цьогорічним випускникам необхідно обрати від трьох до чотирьох предметів із одинадцяти доступних – три дисципліни, з яких вони проходитимуть державну підсумкову атестацію, а четверту – за власним бажанням.

Українська мова та література є обов’язковими для всіх, другий предмет обирається з-поміж математики та історії України, третій (четвертий) – з усіх предметів, крім уже обраних.

Учні професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ, які складатимуть ДПА цього року, здаватимуть ЗНО поки що тільки з української мови та літератури – в майбутньому перелік розширять. 

За матеріалами прес-центра Урядового порталу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
67 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов