Оновлена програма надання субсидій: у кого з українців заберуть субсидії

Кабінет міністрів України прийняв рішення провести маштабну перевірку та не надавати субсидію тим, хто має нову машину, велику квартиру чи будинок. До того ж, з 1 травня зменшаться норми споживання, а це означає, що тим, у кого залишаться права на комунальні знижки, доведеться економити чи платити більше. 

Відтепер норми споживання газу на опалення одного квадратного метра житла становитимуть чотири з половиною кубометрів, а не п'ять, як було минулого опалювального сезону. Якщо раніше на опалення квартири площею шістдесят квадратів компенсували триста кубів, то наступного опалювального сезону доведеться витрачати не більше двісті сімдесяти кубометрів.  Отож, за зайві кубометри доведеться платити без знижки, якщо не почати економити, а за новим тарифом це майже двісті сім гривень.

Зменшили також і норматив електроенергії, що виділяється на опалення.

Що стосується безробітних, то претендувати на субсидії зможуть тільки зареєстровані в Службі зайнятості, а іншим автоматично зараховуватиметься дохід в сумі 5 286 гривень, що складає три прожиткові мінімуми. При такому доході на одного члена родини субсидія не призначається.

При призначенні субсидії враховуватиметься майновий стан сім'ї. Отож, субсидія не призначатиметься, якщо є машина не старше п'яти років, квартира площею від сто двадцяти квадратних метрів та будинок площею від двохсот квадратних метрів.

Субсидіянтам також доведеться вказувати дохід від здачі нерухомості в аренду.

За думкою експертів, з 1 травня два мільйони сімей втратять субсидії на комунальні послуги в результаті всіх нововведень уряду.

В уряді, крім посилення програми, планується посилити контроль. Щодо монетизації субсидій, то гроші можна отримати вже з наступного опалювального сезону.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов