Кременчуцька молодь відпочиває та навчається у таборі «Молодіжна патріотична платформа» (фото)

Молодіжна патріотична платформа

Із 8 до 10 червня працюватиме Перший освітньо-патріотичний табір «Молодіжна патріотична платформа», а знаходиться він у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник». Участь у проекті бере молодь віком від 14 до 25 років, яка проживає та навчається у Кременчуці.

Молодіжна патріотична платформа

Організували цей проект Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки міської влади. Проходить табір у межах міської цільової програми національно-патріотичного виховання молоді на 2018-2020 роки.

Молодіжна патріотична платформа

Мета Молодіжної патріотичної платформи – виховання молоді та спрямування її енергії у вектор роботи над добробутом країни у вигляді конкретних кроків та дій. Перелік конкретних дій, якими кожен учасник може сприяти поширенню української культури, має стати результатом цього проекту.

Молодіжна патріотична платформа

Під час цього заходу учасники більше дізнаються про історію, культуру та традиції українського народу. Окрім того, молодь спробує себе у національних ремеслах та змаганнях, а ще попрацює над питанням патріотизму та його розумінням серед однолітків.

Молодіжна патріотична платформа

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов