• Головна
  • Аварійні будинки: від чого більше потерпають кременчужани? (інфографіка)
14:22, 21 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Аварійні будинки: від чого більше потерпають кременчужани? (інфографіка)

Аварійні будинки: від чого більше потерпають кременчужани? (інфографіка)

На сьогодні одна з найбільш гострих і важко розв’язуваних проблем в Україні – житлова сфера. Проблема аварій та позаштатних ситуацій у будинках вирішується досить складно, навіть за допомогою вжитих заходів у житловій галузі з боку держави та керуючих компаній. Це багато в чому пов’язано з наявністю великої кількості аварійного фонду.

Як повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, понад сімдесят п’ять відсотків житлового фонду нашої країни, котрий побудували до 1985 року, вимагає енергоефективних заходів і ремонту. Малі міста не можуть самостійно вирішити цю проблему.

Під час експлуатації будинок зазнає фізичного зносу та інших зовнішніх впливів, а через це з’являються різні несправності та дефекти. Ці дефекти погіршують експлуатаційні якості не тільки покрівельних покриттів і інженерних комунікацій, а й будівлі в цілому, скорочуючи її нормативний термін служби.

Нещодавно провідна німецька дослідницька компанія GFK дослідила випадки аварій у будинках Кременчука протягом останніх шести місяців. За результатами, більшість клієнтів потерпає від застарілих роками комунікацій і їх зносу:

-аварії водопостачання, відключення води – 61% респондентів;

-підтоплення підвалу – 46% респондентів;

-аварії каналізації – 39% респондентів; 

-аварії ліфтів – 30% респондентів;

-протікання даху – 35 % респондентів;

-аварії теплотрас, відключення теплопостачання в опалювальний період – 25% респондентів.

Для того, щоб усунути аварійні ситуації, в компанії «Місто для людей Кременчук» є механізований підрозділ цілодобової аварійної служби (аварійна бригада), що оперативно усуває причини аварії чи запобігає поширенню наслідків аварій.

Фахівці компанії дотримуються вимоги охорони праці та техніки безпеки під час аварійних робіт задля безпеки життя та здоров’я людей, їх майна і навколишнього середовища.

Працівники цієї управляючої компанії проводять поглиблений огляд як інженерних мереж, так і будинків в цілому. За допомогою цього виявляють дефекти та встановлюють можливі причини їх виникнення.

Далі визначається технічний стан будівлі, розробляється перелік і склад робіт із усунення всіх знайдених дефектів.

Окрім того, «Місто для людей Кременчук» з кожним днем намагається оновлювати свій житловий фонд, підвищувати рівень обслуговування клієнтів і надавати європейську якість послуг у кожен дім.

Для клієнтів компанії цілодобово працює call-центр, у якому приймають і обробляють заявки, за телефонами: (067) 341- 41- 41 та (0536) 70- 04 -41.

За матеріалами прес-центру компанії «Місто для людей».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житловасфера #будинки #аварійнийфонд #дефекти #дослідження #аварійнірботи #містодлялюдей #кременчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...