2500 гривень на "побалакати" з кременчужанами! Депутати відмовляють службі "1563" у виділенні грошей

2500 гривень на "побалакати" з кременчужанами! Депутати відмовляють службі "1563" у виділенні грошей, Эвелина Яблонська

Сьогодні на депутатській комісії з питань екології, містобудування та екології сталося обговорення двох з половиною тисяч гривень.

Саме таку суму запросила служба допомоги мера кременчужанам «1563» на мобільний зв’язок з міського бюджету. І все би нічого, як би не кількість мобільних телефонів – а мова про один єдиний телефон. Тут голова депутатської комісії здивувався, що така величезна сума прописана у бюджеті. Він звернувся до головного бухгалтера міста Тетяни Неіленко, яка презентувала даний запит. Він попросив дати обгрунтування таким витратам.

На це пані Неіленко почала розповідати, що максимальний поріг витрат на телефонні розмови вирішено встановити у розмірі 2500 грн як і у інших містах.

На це Руслан Ульянов зауважив, що одне до одного не має відношення. Адже це не є обгрунтуванням. Неіленко у свою чергу визнала, що не може надати підтвердження необхідності витрачати такі суми на мобільні дзвінки служби «1563».

- Запропонуйте ви свою суму, - ніяково відповіла вона.

- Уявіть, якщо ми усім комунальним службам на кожен телефон виділятимемо по максимуму – 2500 грн? Це бюджету не вистачить! Ви отримуєте зарплату для того, щоб не я вам пропонував суму, а щоб ви прийшли на комісію з підготовленими документами та обгрунтуванням. Можливо службі "1563" просто треба стартовий пакет змінити?

Отже Руслан Ульянов запропонував зняти даний документ з розгляду сесії міської ради. Його підтримали інші депутати.

1563 2500гривень мобільнийзв'язок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
44 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии