Дитину депутата годували як в’язня - помиями. Інших пацієнтів дитячої лікарні - не краще

Дитину депутата годували як в’язня - помиями. Інших пацієнтів дитячої лікарні - не краще, Эвелина Яблонська

У Кременчуці черговий скандал навколо медичних «реформ» місцевого рівня. Адже реформи ці не стосуються загальнодержавних змін. Це нововведення місцевої влади Кременчука.

Серед усього прийняте рішення передати харчоблоки міста у оренду приватному підприємствуза 1 грн. Так у тендері одне лишень підприємство приймало участь, воно ж і виграло. За тим що обіцяли – це якісне харчування, яке буде підвозитися по замовленню до лікарні. У той самий час за прогнозами, такий підход до управління процесом харчування мав би зекономити гроші місту.

Тим не менше, як заявляють депутати, місто стало платити не менше, а більше. А якість харчування вражає навіть людей з міцними нервами.

Так на депутатській комісії з питань освіти, медицини, молоді і спорту головуючий Денис Терещенко розповів, що його дитина лежала днями у лікарні. Він звернувся до власників підприємства і влади міста:

«Як треба любити бабло, щоб так дітей годувати?»

Він пояснив:

« Моя дитина нічого не їла, а поруч не їли нічого інші діти! Їли тільки діти з інтернату, яким взагалі нічого було їсти. А персонал сказав, що такими помиями їх ще ніколи не годували!»

«Ми вивчили тендер, меню відмінне від того, що ви пропонували у документах. Ви економите на наших дітях?», - спитав грізно Терещенко у завідуючої харчоблоком.

Далі Норкус Ірмантас, представник даної фірми Пантен юа заявив, що вони працюють по нормативам. І він припускає, що харчі зникають не у них, а на процесі. Він заявив, що медпрацівники отримують їжу на вагах. Він натякав, що працівники їдять ці харчі.

Також він наголосив, що досі не отримав жодної скарги від лікарні або пацієнтів. Тому про скарги йому не відомо.

Але депутати розповідали і про те, що меню погіршилося і зменшилися порції м’яса, а дітей по всім раціонам тричі на день годують супами.

Віце-мер Ольга Усанова заявляла, що сама пробувала ці харчі і все відповідає нормам.

На запитання Терещенка до Максима Середи, той таки визнав, що харчування не можна назвати задовільним.

У підсумку депутатська комісія запропонувала створити комісію для перевірки роботи підприємства. Так запропоновано перевірити харчування за участю спеціалістів.

Представники підприємства не заперечували.

лікарня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
375 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии