Вдарять тричі себе по дупі, чи ліквідують фізично? Піддубна заявила про політичний тиск та погрози

Вдарять тричі себе по дупі, чи ліквідують фізично? Піддубна заявила про політичний тиск та погрози  , Эвелина Яблонська

Страшно кумедно звучить все, те що пишуть деякі видання міста Кременчука про депутатку Оксану Піддубну. А ось чи є якась планка адекватності у цих видань та замовників цих статей, цікавилась пані депутат сьогодні на сесії міської ради.

Так вона розповіла, що видання, які утримуються за бюджетні кошти, займаються розповсюдженням нісенитниці, а часом відверто неправдивої, принизливої інформації про неї і навіть про її дочку-школярку.

Вона розповіла:

-          То мені приписували захист інтересів Коломойського і ніби у мене 3-кімната квартира та пів царства майна…Далі було організовано перевірку мого майна та особистого життя через правоохоронні органи… Далі добралися до моєї дитини і почали публікувати статті про доньку… Згодом ще гірше – написали статтю про відьом і ніби то – це я в Кременчуці. І стаття була навіть, що щоб ніби-то позбутися моїх чар, треба тричі вдарити себе по дупі! – продовжувала Піддубна розповідь і на цих словах зал сміявся.

-          Віталій Олексійович, ви часто себе по дупі б’єте? – запитала Піддубна у мера. Може ви тричі не вдарили себе по дупі і тому з вами таке відбувається?

Піддубна ймовірно натякала на їх відносини з мером. Адже стосовно політики мера та  його однодумців вона є відвертим опозиціонером. Більш того, Піддубна часто подає заяви до суду на рішення влади. І неоднаразово їх вигравала. Вона викривала багато порушень. Як відомо Оксана Піддубна – кума малецького, а він хрещений батько доньки Піддубної. Також вони разом отримували вищу освіту і раніше товаришували. Але ось з приходом у політику погляди їх розійшлися.

Піддубна продовжувала:

-          Мені приписали бриліанти, ніби у мене є власний вертоліт та яхти. А доньку я ніби привожу до школи на вертольоті і паркуюсь на даху. Але апофіозом стало долучення психологів та психіатрів.

Тут варто пояснити, що два дні назад на одному сайті дійсно з’явилася стаття про те, що ніби то голова регламентної комісії Таценюк дав запит до об’єднання психіатрів Кременчука, щоб лікар дав оцінку діям депутатки. Той ніби то поставив невтішний діагноз. Але згодом з’ясувалося, що запит справді давав депутат Таценюк і у списку він питав ще про іншу депутатку та двох активістів – разом про чотирьох осіб.  Як розповів з трибуни міськради Леонід Харченко, голова ГО Майдан Кременчук, у списку був навіть він. Ті, кого намагалися звинуватити у психічній хворобі були одні лише опозиціонери владі.  Харченко заявив, що це спосіб боротьби з опозицією.

Так за повідомленням деяких ЗМІ лікар згодом спростував інформацію, що він давав згоду на оприлюднення інформації.  Ходили чутки, що Піддубну хотять зняти з депутатства, звинувативши її у хворобі.

Так на сесії Піддубна продовжувала свою промову:

-          А тепер враховуючи той факт, Віталій Олексійовичу, який ви мені два дня останні кажете, що ви вживатимете якихось крайніх заходів: скажіть, вам не надійшло замовлення на мою фізичну нейтралізацію? Бо я так розумію, ви вже перепробували все!

Піддубна звернулася до депутатів:

-         Ви навіть частину на собі не відчули того… бо я голосую інколи одна так, як не голосує вся рада. Але це не дає права мене привселюдно принижувати та приписувати мені статки, яких в мене немає.

Далі Піддубна вимагала від міського голови спростування інформації щодо неї та пояснити особисто, що гаража, який їй приписували у неї немає.

 Але тут виступив депутат  Головач, який також не у дружніх стосунках з пані Піддубною Він наголосив:

-          Порушення депутатом загальноприйнятих норм моралі та поведінки може бути приводом для заборони приймати участь у засіданні. Він запропонував перервати засідання та провести комісію і позбавити її права бути на засіданні.

Тут з зали закричали:

- Ганьба!

Але Головач прокоментував:

-Ми і вас можемо позбавити права бути присутніми тут.

Піддубна залишалася біля мера, аж поки він не спростував інформацію, про яку раніше заявляв.

Малецький сказав:

-Гаража у Піддубної немає!

Піддубна сіла на місце і сесія продовжувалася.

Піддубна дупа життя політика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
136 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии