Які нещасні випадки найчастіше трапляються з кременчуцькими дітьми

Які нещасні випадки найчастіше трапляються з кременчуцькими дітьми, Харченко Иона

На засіданні Ради з питань безпечної життєдіяльності населення Кременчука говорили про профілактику нещасних випадків серед дітей молодшого віку.

Як повідомив заступник начальника міського департаменту освіти Валерій Лобода, в нашому місті найбільш поширеними нещасними випадками, котрі трапляються з дітьми, є: отруєння дітей різними хімічними речовинами та розчинами, грибами; під час відпочинку на воді; порушення правил дорожнього руху. Окрім того, в Кременчуці були випадки, коли діти травмувалися від електрики.

В нашому місті проводиться розслідування та аналіз кожного нещасного випадку, що трапився з дитиною. До того ж, дітям постійно роз’яснюють правила безпеки життєдіяльності, а ще з їх навчають правилам дорожнього руху тощо.

Батьки також не повинні залишатися осторонь, а пояснювати дітям, що можна роботи, а що – ні. Важливу роль у профілактиці нещасних випадків серед дітей відіграють батьки. Адже діти прислухаються до думки дорослих та навіть копіюють їхню поведінку.

Як говорить Валерій Лобода, в кременчуцьких навчальних закладах останнім часом почастішали випадки дитячої агресії, крім тоговона стала «молодшою». Раніше такі випадки траплялися серед дітей 9-10 років і більше, а тепер з 6-7 років.

Коли батьки віддають дитину до навчального закладу, вони повинні готувати її до знаходження в колективі, а ще того, що вона повинна мати повагу до себе та інших осіб, які в ньому знаходяться.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

нещаснівипадки діти отруєння вода дорожнійрух електрика батьки дитячаагресія кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
68 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии