Гройсман підказав, як вижити при нових тарифах на газ: економити на "туєчках" і вкладувати в котельні

Гройсман підказав, як вижити при нових тарифах на газ: економити на "туєчках" і вкладувати в котельні, Эвелина Яблонська

Прем’єр-міністр Гройсман не те, що не винуватий у підвищенні тарифів на газ, але й дав завдання викручуватися з створеною ним ситуації місцевим громадам.

Так ми вже писали, що винні, на думку Гройсмана, у підвищенні тарифів на газ попередники та попередники попередників.А пан прем’єр ледь умовив МВФ не підвищувати тарифи на 60%, замість 23,5%.

Після підвищення він ще більше конкретизував, хто відповідальний тепер за формування тарифів.

Так ось за них «відповідає не стільки центральна влада, скільки місцеве керівництво, - заявив Гройсман.

Він пояснив, що найдорожче у комунальних послугах – це гаряча вода та опалення, а належать вони муніципалітетам. В кожному тарифі є складова – газ, зарплати, податки, доставка тощо. І тут важливий стан котелень. Якщо в одній котельні КПД 65%, а в іншій, новій – 98%, то буде різниця у споживанні газу.

І тут пан Гройсман знову згадав туї. Він їх приводить останнім часом, коли критикує місцеву владу.

Завдання місцевої влади не тільки «туї висаджувати», а й глибоко занурюватися в комунальні проблеми міст і громад. «Треба інвестувати у нові котельні, нові системи транспортування енергоресурсів, утеплювати будинки, вкладати в енергозбереження. Тоді споживання буде менше і сам рахунок буде менше! – зазначив Володимир Гройсман.

Ну так, як у Кременчуці висаджування дороговартісних, заморських рослин  у пріоритеті, то годі й сподіватися на полегшення. Тим більше, що один з двох теплопостачальників вже заборгував кілька десятків мільйонів місту.

туєчки газ тарифи підвищення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
654 просмотра в марте
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии