Учні кременчуцької школи №10 спілкуються англійською з учнями інших країн в рамках відеоконференції. ФОТО

Учні кременчуцької школи №10 спілкуються англійською з учнями інших країн в рамках відеоконференції. ФОТО  , Эвелина Яблонська

16 жовтня учні СШ №10 розпочали новий сезон проекту “Generation Global” . Вже третій рік поспіль  учні Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови є активними учасниками міжнародного проекту , заснованого фундацією Тоні Блера (прем'єр-міністр Великої Британії з 3 травня 1997 до 27 червня 2007 року).

За період двох минулих навчальних років для учнів школи №10 проведені онлайн конференції з учнями Індії, Індонезії, Пакистану, Італії, Великобританії та Філіппін, під час яких учні обговорили питання ідентифікації, прав людини, навколишнього середовища, навчання в усьому світі,власної віри та цінностей.

У цьому інформативному діалозі приймали участь три школи, з трьох різних континентів світу: Україна (Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 з поглибленим вивченням англійської мови) , Джакарта(AlAzhar 1 JuniorHighSchool), Індія(GangaInternationalSchoolHiranKudnaDelhi). Цього навчального року школа  планує провести  ще багато конференцій і обговорити  цікаві і глобальні теми.

Перша тема конференції : “Power ofnarrative”( сила –слова, сила-розповіді). Ми ті історії, які з нами трапилися, мрії, які заповнюють нас, плани,  які ми будуємо,почуття, з якими живемо.Ділячись своїми думками, діти усвідомлюють їх силу.

У новому сезоні, завдяки цьому проекту учні мають можливість відчути різноманітність світу і зрозуміти, що молоді люди у всьому світі, хоч і мають різні традиції, вірування та звички, розмовляють різними мовами, але найбільше прагнуть до двох речей - миру і щастя. Приєднавшись до проекту, діти мають змогу розглядати себе, як частину світової спільноти. За допомогою взаємних діалогів  учні   глибше усвідомлюють  традиції власної країни, коріння та відчуття власної відповідальності за громаду.

Цей проект дає можливість вивчати багато нових речей про своїх однолітків у світі. Під час участі у відеоконференціях  учні  навчаються брати на себе відповідальність за слова і поважати думки інших людей.  Крім того, проект має свою практичну цінність у мотивації вивчення англійської мови, так як всі конференції проводяться виключно англійською мовою.

Учні кременчуцької школи №10 спілкуються англійською з учнями інших країн в рамках відеоконференції. ФОТО  , фото-1

школа10 однолітки англійська конференція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
147 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии