Учнів школи водії постійно поливають брудом та водою з калюж. Кременчужани зняли відео і просять про допомогу

Учнів школи водії постійно поливають брудом та водою з калюж. Кременчужани зняли відео і просять про допомогу, Эвелина Яблонська

Кременчужани звернулися до редакції 05366.com.uaз проханням привернути увагу до проблеми. Ось що розповідають автори звернення.

Мова про дітей, яких по дорозі до школи  систематично поливають брудом водії. Стається це так часто, як часто йдуть дощі або тане сніг і як часто безсовістні водії їдуть дорогою.

Все через те, що дорога дітей до школи №1 пролягає по вулиці Чкалова, повз музичну школу. І саме біля «музикалки» на автодорозі під час дощу утворюються велетенські калюжі. Дорога для пішоходів доволі вузенька і тому, коли водії проїзжають по цій калюжі, вода хвилею піднімається висотою у зріст людини і накриває з ніг до голови.

Коли вранці час пік, дітей досить багато йде до школи, як і дорослі йдуть на роботу. Але водії ведуть себе по різному: одні призупиняються, щоб не облити пішохода, а є багато таких, які їдуть на швидкості. При цьому останні брудом калюж, обливають перехожих.

Якщо дощ невеличкий, то можна обійти цей проміжок дороги під стінами «музикалки», але якщо дощ йде хочаб пару днів, то все заливає водою до стін музичної школи і ніяк не обійти, ні попереду, ні позаду будівлі, ніяк.

Більш того, було помічено й кілька випадків, коли молоді парубки за кермом автомобіля додавали газу, щоб навмисно облити дітей. А потім з гордістю виглядали разом з пасажирами, чи вдалося їм познущатися з малечі.

Так на відео, яке знято 24 жовтня дощ не був дуже сильним. І знято все, ближче до 9 години, коли вже було мало автівок та майже не було перехожих. Тож для прикладу вдалося засняти, як хвиля накриває всю пішохідну дорогу. І це лише дві автівки… На фото видно, яка по ширині дорога – дорослий чоловік та дитина вдвох ледь вміщаються. При зйомці ніхто не постраждав, але зазвичай люди потерпають і малі, і діти.

При цьому варто пояснити, що є малі діти, які самі ходять в школу, це другокласники, третьокласники. Такі діти не завжди можуть швидко зорієнтуватися у ситуації, коли автівка їде, а дорога перекрита калюжами.

Як розповідають жінки, у минулому році від цього не раз постраждали діти і навіть дорослі. І було це  навесні, коли танув сніг, а також минулої осені. Так дитину облила автівка і син жінки, учень 4 класу, мав повертатися додому, щоб перевдягнутися. Одного разу пенсіонер не встиг відскочити і його повністю полили талою водою з домішком снігу. Він тоді від переохолодження навіть захворів.

 Нажаль, не всі водії уповільнюються, коли бачать поруч з калюжою перехожих.

Тож мешканці звертаються до влади. Вони просять, щоб чиновники подумали, як можна унебезпечити дітей. Можливо реконстроювати цей клаптик дороги, або поставити вздовж дороги забор, або зробити насипаний обхід навколо музичної школи (адже там навколо вода завжди стоїть). Або можливо вигадати якесь інше рішення.  Мешканці сподіваються на порозуміння.

стрибати школа1 обхід діти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
359 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии