Скандал! НКРЕКП зробила публічну заяву про владу Кременчука, яка безпідставно підвищувала тарифи на тепло у 17-18 роках

Скандал! НКРЕКП зробила публічну заяву про владу Кременчука, яка безпідставно підвищувала тарифи на тепло у 17-18 роках, Эвелина Яблонська

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг зробила публічну заяву, щодо влади Кременчука 23 жовтня 2018 року.

Так НКРЕКП розповідає про те, що утнули місцеві органи влади.

В Україні місцеві органи самоврядування у більшості великих міст всупереч рекомендаціям НКРЕКП завищували тарифи на опалення та гарячу воду. Так деякі міста перевищиливід 70, 3% до 14,1 % рекомендовані економічно обгрунтовані ціни.

При цьому перевищення по Кременчуку тарифів на тепло склало 27,4%.

Так у публічному зверненні Національної комісії особливо дорікання лунають у бік представників міст, які додумалися перекидати провину за завищені тарифи на НКРЄ.

Окремо виділили Житомир, Тернопіль і наш славетний Кременчук.

Так у звіті йдеться про звернення міського голови Віталія Малецького, деяких інших депутатів, та зокрема депутата Іваняна. Їх звернення називаються популістськими.

Адже листом від 9 серпня мер вимагає відшкодувати різницю між ціною, яку розрахувало НКРЕКП і ціною, яку встановила місцева влада. Бо за ствердженням міського голови, постачальники тепла понесли би збитки у разі дотримання економічно обгрунтованих цін, рекомендованих НКРЕКП.

У листі, який направив депутат Геннадій Іванян, йдеться про вимогу накласти мараторії на підвищення цін з 1. 10 . 2018 року.

І звернення підтримане депутатами Полтавської обласної ради.

Так на все це НКРЕКП пояснює простою українською мовою:

Нацкомісія проводить законне обгрунтування тарифів.Ціни на тепло у Кременчуці встановлює місцева влада.

Тобто міський голова та депутати разом. Вони особисто, як органи місцевого врядування відповідальні за те, що в Кременчуці за тепло здирають на 27,4% більше, ніж обгрунтована ціна.

Тож згідно законодавства, НКРЕКП може розрахувати, але не може змінити ціни на тепло. За таких обставин звернення депутатів та міського голови є популістськими. Тобто такі гучні заяви, є нічим іншим, як спробою відволікти увагу від встановлення самим мером та тими ж депутатами завищених тарифів на комунальні послуги. По суті влада сама економічно необгрунтовано підвищила тарифи, а намагається звинуватити Нацкомісію.

Тож публічно та привселюдно, комісія просить не політизувати тему утворення ціни та перестати робити популістичні заяви та звернення.

А простими словами, це означає лише одне: мешканці Кременчука з кожної 1000 гривень переплачують по 274 гривні. Тож НКРЕКП вказує, що наші обранці нас обдирають на 27,4 %. І ніхто інший окрім них за це не несе відповідальності.

нкрє влада публічнезвернення тепло
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
559 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии