Учасниця «Нові лідери» при перемозі віддасть призовий фонд лікарю Кременчуцького пологового будинку. Але за однієї умови

Учасниця «Нові лідери» при перемозі віддасть призовий фонд лікарю Кременчуцького пологового будинку. Але за однієї умови, Харченко Иона

Лікар Кременчуцького пологового будинку Ростислав Зауральський, потрапивши у десятку проекту «Нові лідери», на жаль, на минулому тижні покинув його. Програмною метою Ростислава Зауральського була реалізація на всеукраїнському рівні заготівлі, зберігання та використання аутоплазми.

Ольга Матюшина, котра також є учасницею цього проекту, на своїй сторінці у Фейсбук виразила прикрість щодо втрати єдиного лікаря серед учасників. Окрім того, вона повідомила, що, якщо виграє, то гроші віддасть Ростиславу Зауральському. Програмна мета жінки – порятунок Біличанського лісу.

«Ще під час зйомок на Житомирщині я говорила, що якщо виграю - готова йому для реалізації його проекту віддати 1 000 000 грн призового фонду», пише жінка.

Ольга Матюшина готова це зробити, бо їй та її громаді вдалося відстояти на бюджетному комітеті Верховної Ради майже мільйон гривень для винесення в натуру межі Біличанського лісу.

Як повідомляє учасниця, восени відбувся тендер, а наприкінці вересня вже стало відомо, хто переміг. Отож, за рік буде вже межа в натурі і це стане фінальною крапкою в десятирічній боротьбі за збереження лісу.

Саме через це жінка хоче дати шанс комусь із учасників реалізувати свій проект. Коли Ольга Матюшина переглянула всі проекти, то найближчим для неї та її громади виявився проект лікаря Зауральського.

«Якщо мені вдасться виграти – готова йому віддати призовий фонд за єдиної умови – проект має бути реалізований в Коцюбинському. У нас в селищі є стаціонар. Саме його громаді вдалося відстояти і зберегти. Переконана, що унікальні здібності Зауральського громада зможе оцінити належним чином», – закінчує своє повідомлення учасниця проекту «Нові лідери».

Зауральський

лікар кременчуцькийпологовийбудинок проект новілідери програмнамета ростиславзауральський ольгаматюшина учасники перемога,гроші
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
321 просмотр в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии