• Главная
  • Кременчужанка стала регіональним тренером від Міністерства охорони здоров’я
12:51, 2 ноября 2018 г.
Надежный источник

Кременчужанка стала регіональним тренером від Міністерства охорони здоров’я

Кременчужанка стала регіональним тренером від Міністерства охорони здоров’я

На конкурс з відбору лікарів-волонтерів, які стануть регіональними тренерами з ICPC-2, заявки надіслали двісті сорок учасників із двадцяти двох областей України.

Всього обрали тридцять чотирьох терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів, які пройдуть навчання та стануть тренерами з впровадження системи міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2) у своєму регіоні.

Відбіркова комісія, до складу якої входили представники Директоратів МОЗ України, проекту Світового Банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та Громадської Ради при МОЗ України, відзначили високий рівень мотивації усіх кандидатів та бажання допомагати колегам у впровадженні безпаперового документообігу та нової для України класифікації ICPC-2.

За результатами відкритого конкурсу регіональним тренером із класифікації ICPC-2 стала також і педіатр з Кременчука Боровик Надія.

Регіонального тренера за його результати роботи запросять на конференцію до Києва. До того ж, робота у тренерській команді стане перевагою при відборі оплачуваного стажування для лікарів первинної ланки у Польщі.

За матеріалами прес-центру Міністерства охорони здоров’я України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#конкурс #лікарі #волонтери #регіональнітренери #терапевти #педіатри #сімейнілікарі #навчання #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...