• Главная
  • П'ють, бо нещасні! Лікарі пояснили, чому збільшилися випадки наркотичних та алкогольних ком у кременчужан
10:46, 3 ноября 2018 г.
Надежный источник

П'ють, бо нещасні! Лікарі пояснили, чому збільшилися випадки наркотичних та алкогольних ком у кременчужан

П'ють, бо нещасні! Лікарі пояснили, чому збільшилися випадки наркотичних та алкогольних ком у кременчужан

У лікарні "Кременчуцькій" реєструють збільшення кількості алкогольних і наркотичних ком.

Про те, що все більше людей допиваються до стану коми, працівники лікарні повідомляють на своїй сторінці у ФБ.

Заступник директора лікарні "Кременчуцької" Руслан Мамон, розповів, що у 2017 році  весь рік було 27 випадків алкогольних ком, тоді як за 2018 - станом на кінець жовтня, вже було 39.

 Наркотичих ком у  2017 році  було 19, а у 2018 - вже є 21. За прогнозами, кількість випадків значно зросте.

 Як пояснюють лікарі, кома - це не просто стан сп'яніння, це життєзагрожуючий стан, який потребує медичного втручання. У алкогольній чи наркотичній комі людина не контролює свої фізіологічні процеси. Може бути зупинка дихання, язик може запасти, людина може захлинутися. Людина потребує реанімації.

 У 2017 році до лікарні "Кременчуцької"  сп’янілих від алкоголю чи наркотиків направляли, але негоспіталізовували бо не було потреби - 469 осіб, а станом на кінець жовтня 2018 - 336.

- Такі особи, як правило, ніч тут знаходяться, потім тверезіють і йдуть додому. Люди, які страждають хронічним алкоголізмом, досить швидко тверезіють. Він посидів, покуняв, через годину вже міг піти або додому, або знову щось вживати. Деякі люди по кілька разів надходять до нас, - каже Руслан Мамон.

За словами медика, більшість таких пацієнтів - це чоловіки, віком, в середньому, від 25-27 до 60 років.

Є постійні пацієнти, які тиждень працюють, тиждень п’ють.

П'ють, бо нещасні. Серед них як соціально неадаптовані, так і забезпечені.

- На початку у більшості людей напої - не самогон, а дороговартісні, а потім вони переходять на більш дешевий алкоголь, бо закінчується робота, бізнес, сім'я, закінчуються гроші. Просто у неадаптованих це відбувається швидше, а у адаптованих - трохи довше. Іноді люди розуміють, що це неправильно, саме тому лікуються, або сім'я когось намагається врятувати.

А наркомани - це окрема каста. Там теж є у них як фінансовово забезпечені люди, так і ті, хто зовсім бідні. Пам'ятаю один час, коли наркотичних ком не було років 5. Кількість наркоманів така ж і була, просто якість наркотику, мабуть, зараз інша. Або була така якість, що вони не впадали в кому, або з'явилося щось нове, хімія якась, що ймовірно дуже швидко викликає звикання і відповідно, призводить до передозування, - зазначає медик.

Щоб зберегти своє здоров'я, фахівці лікарні радять громадянам не зловживати алкоголем та не піддаватися спокусі спробувати наркотики.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#наркотики #алкоголь #кома #лікарня
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...