
10:35, 6 листопада 2018 р.
Надійне джерело
Кременчук вшанував померлу активістку Катерину Гандзюк, яку 2 місяці тому облили сірчаною кислотою

У Кременчуці вшанували пам'ять Катерини Гандзюк.
Як відомо, активістка була керуючою справами Херсонської міськради та радником мера Херсона.
21 липня на неї напали і облили сірчаною кислотою.
Жінку з хімічним опіком понад 30% тіла госпіталізували. Гандзюк перебувала в лікарні. А 4 листопада померла.
По всій Україні пройшли акції вшанування загиблої з вимогами розслідувати справу.
ФОТО з соцмереж.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
21:20, 14 червня
31
10:35, 9 червня
12:19, 19 червня
15:21, Сьогодні
08:45, 9 червня