• Главная
  • Україною у пошуках найкращого водія подорожуватиме «автобус-привид» (фото та відео)
11:25, 11 ноября 2018 г.
Надежный источник

Україною у пошуках найкращого водія подорожуватиме «автобус-привид» (фото та відео)

Україною у пошуках найкращого водія подорожуватиме «автобус-привид» (фото та відео)

Національна поліція та Консультативна місія Європейського союзу в рамках спільного проекту «Керуй» запустили на дорогах України «автобус-привид». Автобус обладнано так, що здається ніби за кермом нікого немає.

Для того, щоб звернути увагу до питання безпеки на дорогах та важливості дотримання Правил дорожнього руху, «некерований автобус» подорожуватиме країною у пошуках найкращого водія.

Як наголосив заступник голови Національної поліції – керівник патрульної поліції України Олександр Фацевич, «автобус-привид» – яскравий та нестандартний проект. За допомогою цього проекту правоохоронці хочуть звернутися до учасників дорожнього руху з проханням бути відповідальними та дотримуватися Правил дорожнього руху.

Заступник голови КМЄС Фредрік Весслау зазначив, що «автобус-привид» вирушає дорогами України та шукатиме кращих водіїв. Автобус зупинятиметься в різних містах України, щоб зустрітись з «героями доріг» – простими українцями, які, завдяки відповідальному водінню, є справжнім прикладом для наслідування для кожного з нас.

Автобус-привид

За матеріалами Департаменту комунікації Національної поліції України.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#автобус #привид #автобуспривид #національнаполіція #консультативнамісіяєвропейськогосоюзу #подорож #пошук #водії #україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...