
13:36, 13 листопада 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуцькому районі 37-річна жінка отруїлася дикорослими грибами

Вчора до Кременчуцької центральної районної лікарні госпіталізували 37-річну жінку.
Лікарі поставили потерпілій діагноз – отруєння дикорослими грибами.
Наразі мешканка села Садки Кременчуцького району перебуває у стані середньої тяжкості.
За матеріалами Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
10:07, 18 червня
1
17:59, 14 червня
44
08:45, 9 червня
13:38, 17 червня
11
16:03, 20 червня