• Главная
  • У Києві вже давно забуті стоять, а у Кременчуці тільки хотять поставити собачі вбиральні. ФОТО
13:35, 14 ноября 2018 г.
Надежный источник

У Києві вже давно забуті стоять, а у Кременчуці тільки хотять поставити собачі вбиральні. ФОТО

У Києві вже давно забуті стоять, а у Кременчуці тільки хотять поставити собачі вбиральні. ФОТО

У Кременчуці вже вкотре небайдужі намагаються встановити так звані собачі вбиральні.

Мова про пропозицію для розгляду на «Громадському бюджеті» щодо встановлення по місту ось таких споруд, в яких є пакетики і смітник для прибирання екскрементів.

Так авторка проекту стверджує, що через забруднення парків міста продуктами життєдіяльності саме домашніх собак місто потерпає від інфекцій та бактерій.

-78% українців вважають себе європейцями, але менше 1% прибирають за своїм собакою. Окрім неестетичного вигляду неприбрані собачі відходи несуть небезпеку для здоров'я людини, для грунтів, грунтових вод та повітря. 23 мільйони бактерій містяться в 1 грамі собачих екскрементів, 10 000 бактерій в одному кубометрі повітря це може призвести- до поширення кишкових, ниркових та інфекційних захворювань, - стверджує Людмила Оніщенко.

З приводу цього питання сьогодні на засіданні робочої групи у міськвиконкомі стався цілий переполох. Адже за проектом, встановити – встановлять ці вбиральні. Але хто їх буде обслуговувати, - стало питання. Тож представниця УЖКГ одразу заперечила, – а чого ми?

Її непокоїло, що відповідальність і за вандалізм і за випадки відсутності пакетів покладуть на них.

Так пропонували встановити його вартість та вартість обслуговування. Адже розмістити не проблема, але потім треба його обслуговувати. Тож вирішили усі з’ясування тонкощів покласти на УЖКГ – де, скільки, коли.

Але у запасі журналіста є фото зроблене у минулому році у Києві. І на ньому чітко відображено, яка доля може спіткати кременчуцьке ноу-хау. Адже те, що для нас нове, для столиці вже забуте минуле. А відтак у столичному парку такі собачі вбиральні непопулярні. Вони лишилися у занедбаному стані і туди кидають недопалки.

Тож варто подумати, не тільки про встановлення пунктів з пакетиками для збирання екскрементів, але й про мотивацію населення щодо їх використання.

А загалом варто додати, що не завжди психіка власника собаки готова до того, щоб торкатися тепленьких екскрементів крізь тоненький пакетик руками. Особливо це не зручно робити, якщо песику зле.

І до того, у Кременчуці ціла зграє бездомних собак, які забруднюють місто не менше ніж домашні.

Але варто пам'ятати, що в усі часи коти й собаки жили серед людського населення. У містах, селах, лісах.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#собаки #вбиральні #пакети #прибрати
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...