• Главная
  • Скандал у 1 школі! Дітей годували пліснявими котлетами, батьки зняли на відео бесіду з директоркою. ВІДЕО
16:06, 14 ноября 2018 г.
Надежный источник

Скандал у 1 школі! Дітей годували пліснявими котлетами, батьки зняли на відео бесіду з директоркою. ВІДЕО

Скандал у 1 школі! Дітей годували пліснявими котлетами, батьки зняли на відео бесіду з директоркою. ВІДЕО

У Кременчуці черговий скандал у школі №1.

Батько учня 5-го класу Сергій Костецький прийшов до школи щоб показати директору котлети, якими годували дітей. Та заявити, що несе їх на лабораторні дослідження.

Так він показує котлети дітям у дворі школи і вони підтверджують, що сьогодні їли отакі самі зеленуваті вироби і відкусивши шматочок відклали їжу.

Діти кажуть, що їжа не смачна. Директорка школи – Яшина Людмила підтвердила, що сьогодні дітям роздавали котлети зеленого кольору. При цьому вона пояснила:

-          - Це рибна котлета. Вона зі шкуркою і тому має такий колір. Я була у харчоблоці сьогодні і бачила, що її приготували зі свіжої охолодженої риби. Це не пліснява… І якщо, щось не те, то скарги були би від дітей.

При цьому пан Костецький нагадав директорці, що у позаминулому році на його думку було масове отруєння у цьому ж закладі, серед дітей постраждав його син, який лікувався в лікарні.

Але директорка наголосила, що це не підтвердили лабораторно. Тому хоч дітям і стало масово зле, вона не пов’язує це з отруєнням.

-       -   Той був на відпочинку, той ще десь. Так лише троє ніби з отруєнням. Але факту цього отруєння, мені документів так досі ніхто і не надав, - відповіла Яшина Людмила.

-У нас був постачальник «Діадема», а тепер «Дніпро», - повідомила директорка.

Директорка зазначила, що вона бачила мати, яка цю котлету забрала на аналізи. Вона незадоволена, що батьки їй в очі не кажуть свої незадоволення. На це батько відповів, що пані Яшину бояться, а класну керівничку психологічно утискають.

Директорка сказала, що її безпідставно звинувачують.

Батько запропонував разом побороти систематичні порушення. Адже він батько 4 дітей. І при цьому після двох отруєнь він дуже боїться. Він запропонував допомогу – до когось йти, до депутатів, до виконкому.

-        -  Давайте купимо у вас цих котлет та пригостимо депутатів. Може тоді щось зрушиться.

Але директорка зазначила, що нічого не було. Адже аналізів немає.

-        -   Де ця котлета ходила, де вона їздила, якщо щось, я буду оскаржувати, -наголосила вона.

Після довгих перемовин батько пішов до лабораторії. Про це зняв окреме відео. Про результати досліджень повідомить додатково.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#батьки #конфлікт #котлета #школа
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...