• ХК «Кременчук» всуху виграв у «Дніпра» (фото)

ХК «Кременчук» всуху виграв у «Дніпра» (фото)

Кременчук: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко - Грицких, Севрюгін - Горлушко, Хрішпенц - Бойових, Савицький -; Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Ципнятов - Чорний.

Дніпро: Петров (Сурканов); Білоусов - Декало, Афанасьєв - Матусевич, Пугачов - Шпак, Савченко - Будько; Янішевський (А) - Коляда (К) - Болдирєв, Золотухін - Мацейко - Жвачкін (А), Коваленко - Сірченко - Найдьонов, Тимченко - Брага - Дуюн.

хокей

Вчора в Кременчуці на спортивному комплексі «Айсберг» відбувся матч чемпіонату Української хокейної ліги. Під час цього матчу зустрілися ХК «Кременчук» і «Дніпро».

Наша команда виграла у херсонців в четвертий раз із п’яти ігор. На цей раз із рахунком 1:0. І з 44 очками кременчужани посідають першу сходинку турнірної таблиці. Свій перший шатаут в Українській хокейній лізі оформив голкіпер кременчужан Георгій Бояршинов.

Окрім безкомпромісного хокейного матчу, на вболівальників очікувала розважальна програма: шоу показали гості з Дніпра Led show Pandorum, а ще весь матч з трибунами працювали DJ Maxi і МС Любимов. До того ж, фронтвумен групи «Marlen» зірка Х-фактора Яніна Жеман перед поєдинком виконала гімн України.

хокей

Упродовж усього поєдинку команди вели дуже щільну боротьбу, проте капітан «Кременчука» відкрив рахунок, подарувавши своїй команді перевагу. Ця шайба кременчужан стала єдиною в цьому матчі.

Інші періоди хокейний клуб «Дніпро» намагався відігратися і повернутися в гру. Попри це голкіпер кременчужан Георгій Бояршинов не давав херсонцям це зробити. До того ж, наша команда мала перевагу та лише неточність у завершенні атак не дозволила їм збільшити рахунок. І навіть шостий польовий гравець на останніх секундах зустрічі не допоміг херсонцям зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

17 листопада о 14 годині хокейний клуб «Кременчук» проведе свій наступний матч проти «Крижаних Вовків».