• Главная
  • Інспектори та психологи пенітенціарних закладів Полтавщини тепер зможуть протидіяти торгівлі людьми
10:35, 16 ноября 2018 г.
Надежный источник

Інспектори та психологи пенітенціарних закладів Полтавщини тепер зможуть протидіяти торгівлі людьми

Інспектори та психологи пенітенціарних закладів Полтавщини тепер зможуть протидіяти торгівлі людьми

У Полтавській області впроваджується протидія работоргівлі. Для початку благодійна організація «Світло надії» провела тренінг серед представників пенітенціарних закладів 14 листопада.

Учасників тренінгу навчили виявляти ознаки того, що особа потрапила під вплив работорговця, або є злочинцем, та відповідно реагувати.

Розповіли слухачам, яких було 20 , а серед них психологи та інспектори, які безпосередньо будуть здійснювати превентивну роботу про види та форми торгівлі людьми, розвінчали її міфи.

Подивилися фільм “Життя на продаж”а відтак зрозуміли як звільнити постраждалих із ситуацій рабства та обговорили можливі наслідки.

Учасників тренінгу навчили проводити заняття щодо запобігання проявам торгівлі людьми з вразливими верствами населення..

Захід організовано в рамках проекту  «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Полтавській області», що реалізує БО «Світло надії» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT) за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#раб #торгівля #кременчук #полтавщина
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...