• Главная
  • За товари дорожчі 50 000 грн тільки безготівковий розрахунок! Про нові примхи влади з 2019 р
11:13, 16 ноября 2018 г.
Надежный источник

За товари дорожчі 50 000 грн тільки безготівковий розрахунок! Про нові примхи влади з 2019 р

За товари дорожчі 50 000 грн тільки безготівковий розрахунок! Про нові примхи влади з 2019 р

Міністерство економічного розвитку і торгівлі бажає щоб всі заклади торгівлі мали засоби для безготівкових платежів вже з липня 2019 року. Для цього розроблений відповідний проект рішення Кабміну.

У 2011 році вже було намагання впровадити такий обов’язок, але провалився.

 14 листопада 2018 МЕРТ опублікувало новий проект.

Тепер пропонується з літа 2019 року запустити графік введення системи безготівково розрахунку, але прив'язати до виду діяльності підприємства сфери торгівлі товарами і послугами.

 Так використовуватися можуть як електронні платіжні засоби за допомогою платіжних пристроїв або електронні платіжні сервіси, - йдеться в проекті рішення.

Тобто це "платіжні сервіси онлайн, мобільні додатки, системи інтернет-банкінгу та переказу на розрахунковий рахунок суб'єкта господарювання, які забезпечують переказ грошей цілодобово". До 1 липня 2019 року  почати приймати безготівкові платежі повинні усі компанії, з продажу техніки з гарантійним обслуговуванням, акцизних товарів, ювелірки, ліків, надають житлово-комунальні послуги, медичні та стоматологічні, туристичні агентства, ресторани, готелі.

 До 1 січня 2020 року  - компанії з продажу автомобілів, мотоциклів і запчастин до них, їх ремонту, оренди транспортних засобів, поштової та кур'єрської діяльності, всіх видів пасажирських і вантажних перевезень, фітнес-центрів, в сфери культури, охорони здоров'я, страхування, перестрахування і приватного пенсійного забезпечення.

До 1 липня 2020 року  - всі, хто продає товари і послуги вартістю понад 50 неоподатковуваних мінімумів (850 грн). Виключно в безготівковій формі необхідно проводити всі платежі на суму понад 50 тис. грн. Ціна продажу товарів або послуги за готівку або безготівкові кошти не повинна буде відрізнятися. Бізнесмени зможуть орендувати один POS-термінал на кілька закладів, з окремим обліком своїх операцій.

АМКУ, обіцяє перевіряти обґрунтованість зростання банківських комісій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#гроші #безготівка #кму #безготівка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...