• Главная
  • У Кременчуці «Студентом року-2018» стала студентка медичного коледжу Смирнова Лілія (фото)
11:48, 16 ноября 2018 г.
Надежный источник

У Кременчуці «Студентом року-2018» стала студентка медичного коледжу Смирнова Лілія (фото)

У Кременчуці «Студентом року-2018» стала студентка медичного коледжу Смирнова Лілія (фото)

15 листопада в Кременчуцькому палаці культури відбувся конкурс «Студент року-2018». Кращий студент нашого міста обирався вже дванадцятий рік поспіль.

На цей раз на заході було представлено шість навчальних закладів різних рівнів акредитації: Вище професійне училище №7; Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля; Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського; Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету; Кременчуцький медичний коледж імені Володимира Литвиненка; Коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Студент року

Претенденти на звання «Студент року-2018» зі своїми командами, показавши вражаючу танцювальну постановку, відкрили цей чудовий захід.

Для того, щоб стати найкращим студентом року, лідери зі своєю підтримкою креативно представляли свої навчальні заклади за допомогою: танців, пісень, відео, сценічних постановок. На сцені та у самому залі вирували емоції.

Публіка, котра прийшла підтримати своїх студентів, друзів, дітей, однокурсників, дуже бурхливо реагувала на те, що відбується на сцені: підспівувала, опладувала та викрикувала назви навчальних закладів.

Студент року

Того вечора на сцені пролунали різноманітні пісні – від веселих до тих, які торкають душу та серце. Студенти також показали чудові постановки танців та сценки. Кумедні номери перепліталися з сумними.

Сам конкурс був поділений на декілька номінацій: «Візитна картка», «Студентський блог»; «Ask the student»; «Фотографія з Instagram»; «Домашнє завдання».

У номінаціях «Візитна картка» та «Студентський блог» переміг Кременчуцький медичний коледж імені Володимира Литвиненка.

Студент року

У номінації «Ask the student» перше місце посів Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

Переможцем номінації «Фотографія з Instagram» стало Вище професійне училище №7.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ ІЗ ЗАХОДУ ДИВІТЬСЯ ТУТ.

Студент року

Жюрі, підбивши підсумки п’яти номінацій, «Студентом року-2018» обрало студентку Кременчуцького медичного коледжу Смирнову Лілію.

Друге місце, відстаючи лише на шість балів, посіла студентка Кременчуцького національного університет імені Михайла Остроградського, а третє здобув студент Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету.

Студент року

Всіх учасників конкурсу «Студент року-2018» нагородили призами від спонсорів заходу.

Смирнова Лілія представлятиме  Кременчук на обласному конкурсі «Студент року» в Полтаві. До того ж, краща студентка року розповість про себе в ефірі радіо «NRJ» під час інтерв`ю.

Студент року

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#студенти #студентрроку2018 #студентроку #конкурс #кращийстудент #навчальнізаклади #номінації #захід #переможниця
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...