• Главная
  • Людям з вадами слуху Кабмін відшкодовує вартість мобільного телефону до 3252 грн
14:28, 20 ноября 2018 г.
Надежный источник

Людям з вадами слуху Кабмін відшкодовує вартість мобільного телефону до 3252 грн

Людям з вадами слуху Кабмін відшкодовує вартість мобільного телефону до 3252 грн

У виконкомі нагадують про те, що людям з вадами слуху належить відшкодування вартості придбання мобільного телефону. Право на відшкодування мають кожні 5 років.

Ще в березні цього року було прийнято зміни до постанови Кабміну «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів».

Відтак за самостійно придбані спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією - мобільні телефони (смартфони), компенсація виплачується особам з інвалідністю зі слуху, або представникам дітей з вадами слуху від 7 років.

 Відшкодовується вартість телефону в межах граничної ціни на мобільний телефон для письмового спілкування , у 2018 році – 3252 грн.

Для отримання компенсації потрібно надати фіскальний чек, гарантійний талон на отриманий виріб, паспорт, висновок МСЕК, довідку про реєстрацію місця проживання (для дітей).

       Оригінал фіскального чека передається особою з інвалідністю або її законним представником до органу соціального захисту населення не пізніше чотирьох місяців з дати, зазначеної в фіскальному чеку.

Відшкодування дійсне для покупок після 14.03.2018– дати прийняття закону.

Вимоги до мобільних - екран 4,5 або більше, розподільча здатність екрана 480х800 або більше; великі шрифти; великі кнопки; динамік підвищеної гучності; кнопка SOS.

У Кременчуці звертайтеся до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації:

По Автозаводському району: проспект Свободи, 66, каб. 15, тел.758682.

По Крюківському району: вул. Івана Приходька, 90, каб. 118, тел. 62195.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#інвалід #слух #мобільний #3252грн #відшкодування
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...