• Главная
  • Комунальні заклади Кременчука переведуть на муніципальну охорону
17:46, 28 ноября 2018 г.
Надежный источник

Комунальні заклади Кременчука переведуть на муніципальну охорону

Комунальні заклади Кременчука переведуть на муніципальну охорону

Комунальні заклади Кременчука переведуть напослуги муніципальноїохорони. Сьогодні у міськвиконкомі під час засідання міський голова Віталій Малецький наголосив на тому, що більшість комунальних закладів уклали договори з різними фірмами.

Але при цьому послуги надаються не якісно, адже нещодавно директора комунального закладу побили на території комунального закладу і при цьому невідомо де був охоронець (ймовірно мова йшла про Віталія Дедюріна, директора парку «Міський сад»).

Тож, щоб уникнути подібних ситуацій міський голова наголосив на важливості охорони закладів саме муніципалами.

При цьому депутати зажадали звіту про те, скільки коштів заклади використовують на охорону. А депутат Оксана Піддубна поцікавилася скільки грошей піде на охорону сесії міської ради на користь муніципальної охорони. Адже сесія йтиме 2-3 дні. А як відомо охороняють вони міського голову від цілої купи активістів з числа громадян. Адже ціла низка прийнятих рішень на сесії викликала обурення у кременчужан останнім часом.

Малецький уточнив, що не всі заклади будуть переведені на муніципальну охорону, адже для декого такі послуги занадто дорогі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#муніципальнаохорона #кременчук #порядок #охорона
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...