• Головна
  • Кременчужани кричать "Ганьба!" на сесії, відстоюють депутата міської ради (Доповнюється)
10:12, 13 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Кременчужани кричать "Ганьба!" на сесії, відстоюють депутата міської ради (Доповнюється)

Кременчужани кричать "Ганьба!" на сесії, відстоюють депутата міської ради (Доповнюється)

На сесію міської ради прийшли активісти. Сьогодні триває другий день сесії. Міський голова Віталій Малецький вчора , під час першого дня усунув від голосування опозиційну депутатку Оксану Піддубну через голосування депутатів.

Піддубна як завжди вказувала на корупційні дії місцевого рівня. Усе як завжди супроводжувалося словесними перепалками, приниженнями з боку влади, Піддубну перебивали, не давали говорити. З чим вона не корилася.

Тож було організовано перерву під час якої скликано регламентну комісію і депутатку було відсторонено від голосування.

У той момент, коли міський голова оголосив вже сьогодні, що Піддубна подала протест, але його будуть розглядати лише у лютому на наступній сесії, активісти почали гучно вигукувати "Ганьба!".

Адже це означає, що Піддубна не має права голосувати на сьогоднішній сесії. На думку громади це суперечить Закону України. Адже ті мешканці, які підтримують політичні погляди Оксани Піддубної лишаються без голосу народу.

Тож далі у залі тривали довгі перемовини з приводу того, чи може Оксана Піддубна сьогодні оскаржити блокування її, чи на наступному засіданні.

Від активістів виступила правозахисниця Ніна Дашко.

Вона доповіла, що вчора була політична розправа над Піддубною. За депутатку голосували 8000 виборців. Піддубна доносить до кременчужан корупційні схеми: на Деївському звалищі, в індустріальному парку, про піар на екології, перерозподіл грошей бюджету. Піддубну хотіли і посадити на 10 років, її намагалися виставити психічнохворою.

Дашко закликала припинити усунення Піддубної від законних, даних їй народом повноважень.

Мер вислухав, але оголосив про продовження сесії.

Кременчужани закричали «Ганьба!». Депутати зареєструвалися.

Депутат Роженко вийшов і закликав відмінити рішення про відсторонення депутатки. Він закликав Малецького також дослухатися до неї, адже вона часто каже конструктивні речі.

Депутат Гордєєва виступила і зазначила:

- Піддубна дійсно, найбільше працює над кожним питанням. Вона єдина хто висловлює заперечення. Не можна позбавляти її права доносити правду до кременчужан.

Депутат Плескун виступив з запереченням. Він сказав, що його теж колись було позбавлено права голосувати і він підкорився. Тож наполягає, що Піддубну треба таки покарати і вона має скоритися.

Але далі сесія продовжилася. Усі розійшлися по місцям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#піддубна #депутат #голосування #право
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...