• Команди спортивного клубу «Титан» закінчили змагальний рік із нагородами (фото)
08:41, 28 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Команди спортивного клубу «Титан» закінчили змагальний рік із нагородами (фото)

Нещодавно у Полтаві відбувся Чемпіонат обласної ради ВФСТ «Колос» з класичного пауерліфтинг. У змаганнях участь взяли більше сорока спортсменів з різних куточків області.

Головна мета цього спортивного заходу – популяризація пауерліфтингу серед молоді та підтримка його у Полтавській області.

Кременчук на Чемпіонаті представляла команда спортивного клубу «Титан»: Дмитро Бойко, Іван Половинка, Юлія Ерофеева, Роман Величко, Денис Виноградний, Владислав Андрієнко та Дмитро Рудь. Спортсмени тренують під керівництвом віце-президента спортивного клубу «Титан» Владислава Крамаренка.

Іван Половинка у ваговій категорії 105 кілограмів у сумі трьох вправ зібрав 600 кілограмів. Цим результатом він здобув перше місце та виконав норматив кандидат у майстри спорту України.

Роман Величко у ваговій ктаегорії 74 кілограмів виборов бронзову нагороду, а Юлія Ерофеева здобула золото першості у ваговій категорії 63 кілограмів.

Дмитро Бойко у ваговій категорії 83 кілограмів зібрав суму трьох вправ у 645 кілограмів. Цього було достатньо, щоб зайняти перше місце та збільшити свій кращий результат на 34 кілограми. Також Дмитро здобув золоту нагороду в абсолютній першості. Цим спортсмен не одноразово підтверджує свою професійність та звання майстер спорту України.

Але одними змаганнями представники спортивного клубу «Титан» не змогли закінчити спортивний сезон 2018 року. Адже у Полтаві також відбувся Кубок Полтавської області з армспорту. Тут участь взяла команда спортивного клубу «Титан» з АРМспорту. Наші спортсмени зробили свій вклад до переможного кошика нагород.

Ірина Загорулько та Олександр Лащенко – це команда, яка тренується під керівництвом срібного чемпіона світу Сергія Калініченка.

Ірина Загорулько в абсолютній ваговій категорії у запеклій боротьбі здобула бронзову нагороду. Олександр Лащенко у ваговій категорії 60 кілограмів серед юнаків посів третє місце.

Загалом у переможному кошику нагород спортивного клубу «Титан» було 3 золоті медалі та 3 бронзові.

Команди закінчили змагальний рік дуже чудово, здобувши для міста не малу кількість нагород, та привезли з собою чудовий спортивний настрій, з яким готові починати новий спортивний сезон 2019 року.

За матеріалами Спортивного клубу «Титан».

#чемпіонат #пауерліфтинг #кубок #армспорт #змагання #команди #спортивнийклуб #титан #нагороди #кременчук