Кременчуцьких дітей вже можна реєструвати у банках даних на оздоровлення за бюджетні кошти

Кременчуцьких дітей вже можна реєструвати у банках даних на оздоровлення за бюджетні кошти, Харченко Иона

У  Кременчуці розпочалася реєстрація дітей у банку даних на оздоровлення за бюджетні кошти. Процес реєстрації проходитиме через Центр адміністративних послуг.  Тут запроваджені електронні послуги  25 – 05 і 25 – 04.

Онлайн-послуга 25 – 05 стосується реєстрації в банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку, скориставшись  програмою здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів.

А ось онлайн-послуга 25 – 04 – реєстрації у банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів.

Тож батьки або уповноважені особи, щоб поставити дитину в чергу в банки даних на оздоровлення за бюджетні кошти,  мають звернутися за цією послугою до Центру надання адміністративних послуг,  або зареєструвати особистий кабінет на сайті Центру та за зразком заповнити анкету з наданням копій затребуваних документів для здешевлення вартості оздоровчої путівки.

За умови правильності її заповнення на мобільний телефон заявника має надійти СМС-повідомлення про прийом документів і подальшу обробку даних.

Саму обробку здійснюватимуть фахівці управління у справах сім’ї та  дітей виконкому Кременчуцької міської ради, які присвоюватимуть номери черги в банках даних і передаватимуть цю інформацію в ЦНАП, звідки батьки чи уповноважені особи забиратимуть документи.

Кременчуцьких дітей вже можна реєструвати у банках даних на оздоровлення за бюджетні кошти, фото-1

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому. 

реєстрація діти банкданих оздоровлення бюджетнікошти центрадміністративнихпослуг електронніпослуги кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
134 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии