Ганьба КП "Теплоенерго", або Як керівництво підвищує тарифи та тікає від народу

Ганьба КП "Теплоенерго", або Як керівництво підвищує тарифи та тікає від народу, Эвелина Яблонська

Громадські обговорення закінчилися черговим скандалом для сумнозвісного підприємства, яке постачає тепло та гарячу воду частині кременчужан.

Під гучні виклики «Ганьба» керівники комунального підприємства «Теплоенерго» тікали від присутніх, які вимагали законності. На думку громади слухання пройшли з порушеннями регламенту і тому не можуть вважатися чинними.

Після того, як керівники комунального підприємства розповіли про те, що вони ніби то пропонують в черговий раз підвищити тарифи цілком обґрунтовано, вони не вислухали громаду. У їхній доповіді ніби то все складалося.

Після докладу директора підприємства виступити вдалося депутатці Гордєєвій.

Депутат Гордєєва заявила, що розрахунки комунальників не відповідають дійсності. Вона привела приклад, що по їх будинку з ОСББ провели таємний від мешканців будинка перерахунок, після чого у будинку, де є лічильник дорахували якусь суму, ніби то за час, коли не працював лічильник. Як пояснила депутат, якби не її пильність, то навіть ніхто не помітив би. Депутат зробила запити з проханням популярно роз’яснити, як так до вартості додали зайві суми. На що отримала суцільні відписки.

Депутат Оксана Піддубна намагалася також виступити. Вона встигла нагадати про те, що 21 02 2019 міська рада встановила мараторій на підвищення цін на комунальні послуги. Тож на її думку слухання є протизаконними, адже Теплоенерго повинне підпорядковуватися міській раді.

        Читайте також: Кременчугские депутаты запретили повышать тарифы на тепловую энергию

Кременчужани в залі то вигукували, то між собою ділилилися розповідями про приклади того, як їх обрахували, не надали якісного обслуговування, або порушували їх права.

Варто зазначити, що почалися слухання о 8.00 годині ранку. Так як у цей час люди працюють, депутати ще до цього припустили, що такий час щоб на слуханні було менше тих, хто проти підвищення тарифів.

Також у залу, на думкуактивістів, було приведено робітників самого КП Теплоенерго.

І в це не важко було повірити, адже, те, що відбулося наприкінці – нонсенс. Перебивши виступаючих та закінчивши передчасно виступ, не давши слова цілому ряду бажаючих директор КП Теплоенерго скомандував закрити обговорення, різко зірвався з місця почав збиратися. По команді вийшли більшість залу. До речі зала була повна людьми, які мовчали, які і вийшли різко по команді. Принаймні так здавалося.

Люди, яким не дали виступити та не відповіли на задекларовані питання закричали «Ганьба!».

У холі директор КП «Теплоенерго» відповів на питання журналістів.

Директор наполягав, що обговорення – це частина процедури, яка не відноситься до мараторію на підвищення тарифів. Тобто обговорення проводиться, а далі сесія буде вирішувати – накладати мараторій, чи підвищувати.

Віце-мер Декусар взагалі втік від людей і не погодився відповідати на запитання.

Активісти наполягали, що слухання відбулися з порушеннями регламенту. Тому вони є незаконними.

Також кременчужани були шоковані тому, що керівники забрали ящик, у який кидались питання і на які не пролунали відповіді. Керівники підприємства мали виступати 45 хвилин, тобто до 8:45 год після чого мали вислухати народ. Але втікли десь у 8:40.

Далі буде.

тарифи тепло Теплоенерго підвищення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
173 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии