Кожна жінка має народити 4 дитини, тоді населення України почне збільшуватися

Кожна жінка має народити 4 дитини, тоді населення України почне збільшуватися, Щербак Виктория

В Україні істотно впала чисельність населення, в зв'язку з цим українок хочуть змотивувати стати багатодітними мамами - у кожній сім'ї не менше чотирьох дітей.

Як повернути колишні 52 мільйони громадян України? Вихід є! Народжувати! 

Отже, для того, щоб українців стало більше кожна громадянка України, в тому числі і мешканка окупованих територій повинна народити не менше чотирьох дітей.

52 мільйони українців- мета, яку поставив перед собою уряд Володимира Гройсмана ще в 2018 році. Спеціальні програми народжуваності і підтримки сім'ї, здавалося б, повинні були змотивувати українок народжувати дітей, але щось пішло не так, а сама народжуваність ще й скоротилася на 28 000 дітей.

Не зацікавили українські сім'ї ні пакет малюка, ні муніципальна няня.

Відзначається, що за 27 років Незалежності України число населення знизилося на 10 мільйонів. На даний момент згідно з переписом в Україні зареєстровано 42 мільйони громадян.

Аналітики порівняли втрату чисельності українського населення з чисельністю громадян цілих країн. За підсумками статистики України за 27 років втратила число громадян, що дорівнює населенню Греції, Швеції або Португалії.

Через трудову міграцію на сьогодні в Україні постійно проживає лише 35 мільйонів українців. При цьому частина з них взагалі не хочуть пов'язувати себе сім'ями або народженням дітей.

Крім цього в Україні істотно знизилася кількість жінок так званого репродуктивного віку. Вважається, що це наслідок кризи 90-х, тоді також як і зараз народжуваність відчутно впала.

«Їх просто чисельно менше. І їм, відповідно, треба більше народжувати », - пояснює провідний науковий співробітник інституту демографії та соціальних досліджень Павло Шевчук. Щоб досягти числа в 52 млн. чоловік хоча б до кінця 2030-х років, кожна жінка повинна народити по чотири немовляти на всій території країни, включаючи Донбас і Крим.

жінка дитина населення України програма Гройсмана
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
636 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии