
13:04, 25 березня 2019 р.
Надійне джерело
Залишок коштів від монетизованої субсидії можна витратити на власні потреби

Залишок коштів від монетизованої субсидії можна витратити на власні потреби
Про це повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.
Кошти, які залишаються у субсидіантів через економію ресурсів, залишатимуться споживачамна власні потреби.
Він пояснив, що наразі кошти видаються споживачам, які отримують субсидії:
– Я вірю в сумління людей. Якщо людина отримала 1700 грн монетизованої субсидії, а спожила ресурсів на 1200-1300 грн, то решта залишається людині на власні потреби. Це є абсолютно справедливо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:08
22 червня
09:00
20 червня
15:47
18 червня
Оголошення
11:03, 19 червня
12:19, 19 червня
10:29, 17 червня
17:59, 14 червня
20