• Головна
  • Якість води у Кременчуці викликає дуже багато питань у спеціалістів техногенно-екологічної комісії
12:35, 3 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Якість води у Кременчуці викликає дуже багато питань у спеціалістів техногенно-екологічної комісії

Якість води у Кременчуці викликає дуже багато питань у спеціалістів техногенно-екологічної комісії

У Кременчуці якість питної води у централізованій мережі водопостачання ледь-ледь балансує на нижній межі допустимих норм. Про це під час Сьогодні на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наголосив керівник Центру лабораторних досліджень Василь Товстий.

Він зазначив, що вода у не централізованих джерелах (колодязі, колонки) взагалі має відхилення від нормативу по хімічним та біологічним показникам. При цьому як правило, доступу до таких джерел немає, так як ними завідують мешканці особисто. Перевірити такі джерела немає можливості, а вони часто знаходяться у антисанітарному стані, з порушенням норм. Контроль службами якості води здійснюється вибірково в межах плану.

Хотілося би перевірити усі джерела води без винятку, - наголосив пан Товстий. Щоб до людей було доведено, чи безпечні джерела, або вода, яку вони вживають придатна тільки для технічних потреб, або навіть має бути припинено вживання.

Також представники водоканалу повідомили, що у 2018 році була опробація нового методу очистки води - амонізація, яка знижувала використання хлору. Наразі процес не введений як основний. введення планується після проведення модернізації цеху у цьому році. Загалом хлорвмісні речовини у воді в межах норми, але періодично дозу хлору підвищують. Через аварійний і занедбаний стан мережі водопостачання у Кременчуці раз на місяць по мережі пропускають очищення хлором. Тому інколи мешканці відчувають різкий запах.

Тож щоб вбити бактеріологічні фактори, підвищують вміст хлору раз на місяць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кременчук #вода #якість #питна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...