Ні тендеру, ні ліцензії у аудиторів: як Полтавське Управління ЖКГ все "порішало"

Ні тендеру, ні ліцензії у аудиторів: як Полтавське Управління ЖКГ все "порішало",  Близнюк Анна

Як стало відомо з відкритих джерел, Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради замовило аудит фірмі, яка юридично не має ліцензії.

Адже ТОВ "Полтавське бюро судово-економічної експертизи та аудиту" було виключено з Реєстру аудиторських фірм та аудиторів (Свідоцтво про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів № 1991, видане рішенням АПУ від 26.01.2001 р. № 98, вважається анульованим з-за порушення, що порушення полягає у недотриманні рішень АПУ в частині надання аудиторською фірмою до АПУ недостовірних даних про надані послуги).

Ні тендеру, ні ліцензії у аудиторів: як Полтавське Управління ЖКГ все "порішало", фото-1

Дана фірма дійсно є в переліку "СУБ'ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ", але станом на 2 квітня 2019 року у реєстрах "Суб'єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності" (з Полтавської області - 6 фірм) та "Суб'єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес" (з Полтавської області - 2 фірми) ТОВ "Полтавське бюро судово-економічної експертизи та аудиту" відсутнє.

Ні тендеру, ні ліцензії у аудиторів: як Полтавське Управління ЖКГ все "порішало", фото-2

Тендер не проводили, як видно з сайту держзакупівель. Переможця визначили одразу і договір підписали на загальну суму 150 тисяч гривень за бухгалтерські та аудиторські послуги. Залишається тільки здогадуватися наскільки прозорим буде такий аудит.

тендер аудит ліцензія реєстри УправлінняЖКГ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
44 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии