Майже 600 тисяч з бюджету Полтавської області виділять на новий шкільний онлайн-сервіс

Майже 600 тисяч з бюджету Полтавської області виділять на новий шкільний онлайн-сервіс,  Близнюк Анна

Нова програма литовської компанії «NEVDA» скоро запрацює і на Полтавщині. А мова йде про сервіс «Моя школа», що передбачає електронну систему оцінок, розкладу, відвідування тощо. Фахівці кажуть, така програма може бути корисною для учнів, батьків і вчителів.

Тож уже з початком нового навчального року сервіс запрацює закладах освіти Полтавщини. На таку програму Податвська ОДА планує навіть кошти виділити з обласного бюджету.

На початку квітня чиновники ПолтавськоїОДАзустрілися ізпредставниками литовської компанії «NEVDA». Під час зустрічі вони обговорювали можливості впровадження електронного щоденника «Моя школа» на Полтавщині.

«Електронний щоденник передбачає, що в одному Інтернет-середовищі об’єднуються основні напрями: управління освітнім процесом, автоматизація документообігу школи, комунікація та контроль батьків. Зокрема передбачено ведення статистики щодо відвідування уроків, оцінок. Також передбачається наявність графіків занять, аналітики тощо. До програми може підключитися кожен з батьків та відслідковувати, як навчається дитина,»— розповіла Олена Харченко, директорки Департаменту освіти і науки ОДА.

Втім, на зустрічі з литовськими партнерами чиновники обговорили й інші онлайн-сервіси, які в майбутньому можуть запровадити на Полтавщині.

«Нам цікаві документообіг, енергоменеджмент, аби слідкувати скільки енергії, тепла витрачається. Також — можливості порівнювати процедури на ProZorro, відслідковувати, прийшов учень до школи чи ні й навіть замовляти на наступний день сніданок чи обід. Все, що ми можемо собі уявити, може бути на електронній платформі. А розпочнемо з електронного щоденника,» — додавзаступник голови ОДА, Олег Пругло.

Наразі співпрацю в частині запровадження програми «Моя школа» вже почали у Миргороді та Засульській ОТГ. А от з 1 вересня електронний щоденник запрацює у всьому регіоні.

На виконання рекомендацій постійної комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради щодо впровадження електронного щоденника в опорних та спеціалізованих закладах інтернатного типу обласного підпорядкування, на черговій сесії обласної ради виділили додаткові кошти в сумі 598,5 тисяч гривень.

онлайн-сервіс школа бюджетнікошти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
36 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии